Sorum var Karın altı ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelçetn tarafından oluşturulan Karın altı ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 570 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın altı ağrısı
Konbuyu başlatan Sibelçetn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bir türlü geçmeyen bu karın alti ağrısı var bende ağrısından uyuyamıyorum 😔😔
Bende bugün 31 oldum canım dün karin altın bı sancilandi dedim sanki bebek gelecek resmen ağrıdan sancılarindan nefes alamıyordum ve normal diyorlar sol tarafıma yatıyorum uyanıyorum geceleri bile ağrı gene ağrı gene ağrı Rabbim bize güç versin çok zor seni çok iyi anlıyorum 😟🥺😟 sen kaç haftaliksin peki

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün 31 oldum canım dün karin altın bı sancilandi dedim sanki bebek gelecek resmen ağrıdan sancılarindan nefes alamıyordum ve normal diyorlar sol tarafıma yatıyorum uyanıyorum geceleri bile ağrı gene ağrı gene ağrı Rabbim bize güç versin çok zor seni çok iyi anlıyorum 😟🥺😟 sen kaç haftaliksin peki
Bende 31 haftalık hamileyim benimde hiç ağrılarım geçmedi aksine daha da arttı artık bacaklarım kapalı yuruyemiyorum senin dediğin gibi gece bile ağrılarım oluyor öyle oluyor ki sagimdan soluma donemiyorum oturup kalkarken çok zorlanıyorum ama sabret az kaldı herşey bebeklerimiz için

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadarlık ? Bendede oluyor canım doktoruma sordum kanama olmadığı sürece ağrı normal dedi. Allah sağlıkla kucağına inşallah almayai nasip etsin :)

Bende 31 haftalık hamileyim benimde hiç ağrılarım geçmedi aksine daha da arttı artık bacaklarım kapalı yuruyemiyorum senin dediğin gibi gece bile ağrılarım oluyor öyle oluyor ki sagimdan soluma donemiyorum oturup kalkarken çok zorlanıyorum ama sabret az kaldı herşey bebeklerimiz için
Az kaldı ama zorlu zaman kaldı canım ya da demin gene fenalastim ben bitiriyor resmen insanı bıraksam ağlicam bı çare bı yol bişi bilen varsa söylesin lütfen yaa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar