Karın aşağı inmeden doğum olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melis38 tarafından oluşturulan Karın aşağı inmeden doğum olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 804 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın aşağı inmeden doğum olur mu
Konbuyu başlatan Melis38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Benim karnım hala inmemiş 35+2 yım biyle bisi varmı inmesede olur
Ya ben inanmıyorum karnı aşa inmiş doğum yakın fln diyorlar zaten son zamanlarda bebek kilo aldığı için karnı sarıyor kilo alıyor dolduruyor yani oraları.
Doğum zamanı gelince açılma sancı ile bebek zaten kanala giriyor. Sanki beşinci kartanmi iniyor bebek 😂 aşağıya ineceği yer bı karış oda doğumda oluyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben inanmıyorum karnı aşa inmiş doğum yakın fln diyorlar zaten son zamanlarda bebek kilo aldığı için karnı sarıyor kilo alıyor dolduruyor yani oraları.
Doğum zamanı gelince açılma sancı ile bebek zaten kanala giriyor. Sanki beşinci kartanmi iniyor bebek 😂 aşağıya ineceği yer bı karış oda doğumda oluyor
Hahaa 5.kattan inmesi çok iyi😂 ilk doğum oluyor kaynanam sürekli karnın indimi indimi anlamıyorum diyorum nasıl incek bu karın bebek kocaman karnın heryerini kaplıyor diyorum inmesi lazım diyor bu sefer 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar