Karın sertleşmesi bebeğin sert hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Karın sertleşmesi bebeğin sert hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,082 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Karın sertleşmesi bebeğin sert hareketleri
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36 haftadayım son bi kaç saattir karnım birden sertleşiyor ve bebeğim sert tekmelerini hissediyorum kasıklarım ve belime ağrı giriyor doğum sancısı böyle mi oluyor yalancı sancı mı sizce
Pozisyon dgeistirince agrilarin geciyor mu bacim? Karin sertlesmesi kasilmalarin oldugunu yani sancin oldugunu gosterir. Biraz tskip et, duzenli mi, pozisyon degistirince geciyor mu diye. Eger duzenli ve agrilarin gecmiyorsa bir acile git bacim.

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Pozisyon dgeistirince agrilarin geciyor mu bacim? Karin sertlesmesi kasilmalarin oldugunu yani sancin oldugunu gosterir. Biraz tskip et, duzenli mi, pozisyon degistirince geciyor mu diye. Eger duzenli ve agrilarin gecmiyorsa bir acile git bacim.
Oturuyorum mesala giriyor kalkıp yürüyünce geçmedi ya ben panik oldum düzenli gibi yani on dakikada giriyordu gittikçe artıyordu. Duş aldım şimdi durdu gibi. Gece devam ederse gideyim acile

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar 36 haftadayım son bi kaç saattir karnım birden sertleşiyor ve bebeğim sert tekmelerini hissediyorum kasıklarım ve belime ağrı giriyor doğum sancısı böyle mi oluyor yalancı sancı mı sizce
Dinlence ve başka türlü uzaninca geçiyorsa yalancı sancı dinlenince geçmiyorsa doğum sancısı olblr istersen acilden giriş yap bir baksınlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oturuyorum mesala giriyor kalkıp yürüyünce geçmedi ya ben panik oldum düzenli gibi yani on dakikada giriyordu gittikçe artıyordu. Duş aldım şimdi durdu gibi. Gece devam ederse gideyim acile
Süresi azalırsa mutlaka git zaten sıklaştığı zaman korkma panik yapma sağ salim kucağına alırsın inşallah

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Dinlence ve başka türlü uzaninca geçiyorsa yalancı sancı dinlenince geçmiyorsa doğum sancısı olblr istersen acilden giriş yap bir baksınlar
Otururken geliyor mesala tansiyonumu ölçmek için beklerken geliyo ayağa kalkıyorum geçmiyordu. Ki sertleşmesinin içinde bebeğimin hareketli olması çok kafamı karıştırdı. Şimdi bi duş aldım durdu gibi hem hareketleri hem giren sancılarım.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Otururken geliyor mesala tansiyonumu ölçmek için beklerken geliyo ayağa kalkıyorum geçmiyordu. Ki sertleşmesinin içinde bebeğimin hareketli olması çok kafamı karıştırdı. Şimdi bi duş aldım durdu gibi hem hareketleri hem giren sancılarım.
Şekerli bir şey ye canım oynar merak etme sağ salim kucağına alacaksın inşallah canım benim 🤗 duam seninle
Ya yeri daraldığı için de olabiliyor canım bende de öyle oluyordu bazen pozisyon değişince de geçmiyordu için rahat etsin git bir istersen herkesinki aynı olmayabilir canımsın

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Şekerli bir şey ye canım oynar merak etme sağ salim kucağına alacaksın inşallah canım benim 🤗 duam seninle
Ya yeri daraldığı için de olabiliyor canım bende de öyle oluyordu bazen pozisyon değişince de geçmiyordu için rahat etsin git bir istersen herkesinki aynı olmayabilir canımsın
Ay yok yine geliyo sancı otururken kalıp yürürken de sertlik ve ağrı geçmiyor sırtımın altında bıçak saplıyorlar sanki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Karın sertleşmesi de başlı başına doğum ile alakalı canım . Yani sancıların başlamış olabilir bir takip et kaç dakika da bir geliypr kaç dakika bşr sertleşme oluyor ona göre hastanaye git benim sadece karın sertleşmem var diye hastanede yatırmışlardı 3 gün tabi haftam da baya erkendi onunda payı var doğum olmasından korkmuşlardı senin haftan neredeyse gelmiş hayırlısı ile gelsin minik sağ Salim inşallah 🤲🏻

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Şuan nasilsin canim devam ediyormu sanci
Bebek hareket ettikçe sertleşiyor ve sancı geliyor bebek hareket etmiyorken sancım ya da sertlik yok. Önceden sadece karnım top gibi sertleşirdi farklı olan bebek hareket ettikçe sertleşmesi ve top gibi oluyor. Bi tane daha magnezyum aldım doktor 2ye çıkartmıştı ben sindirimimi bozduğu için 1 tane alıyordum. Biraz daha bekleyeceğim eğer sıklaşırsa hastaneye gideceğiz. Doktorum kan aldı cuma günü hafta sonu doğum başlarsa acil gel dedi emin olamıyorum o yüzden de gitmek istemiyorum sabah zaten kontrolum var.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar