Sorum var Karınca sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Karınca sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,358 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karınca sorunu
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Evt bu sene ne oldu bilmiyorum hwryerden cikiyo delirmek uzereyim
Valla bilmiyorum artık ne yapicam karnım iyice aşağı indi benim bide karınca korkum var her gün süpür sil 🐜 topla bide üstüne üstlük kaşınıyorum her tarafım isirmasalar bile karınca görünce kabarıp kalkıyor bildiğin yaptığın bir yöntem var mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de mutfağımda tezgahın üstünde oluyor Domestos ile siliyorum daha çok gelmeye başlıyor
Benimde bir ara çıkmıştı temizleyen kadar canımdan can gitti valla ben öldürüyorum Allah affetsin napim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar evinizde karınca var mı benim evimde var ve yuvası yok ev baya eski üçüncü kat ama heryerden çıkıyor her gün çamaşır suyu ile de siliyorum kokusuna gelmez diye geliyor
Geçen yaz bende karınca problemi yaşadım bizimkiler bide komando gibi koltuğa besiğe tırmanıyorlardı oda oda geziyorlardı.. Elimde süpürge geziyordum çekiyordum hep Sonradan kaynağını buldum açık balkonumda çiçeğin toprağından geliyormuş. Çiçekle beraber saksıyı da attım hepsi gitti karıncaların bı daha da olmadı. Kaynağını bulup yok etmek lazım yoksa baş edemezsin canım ilacmis limonmus fayda etmiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar evinizde karınca var mı benim evimde var ve yuvası yok ev baya eski üçüncü kat ama heryerden çıkıyor her gün çamaşır suyu ile de siliyorum kokusuna gelmez diye geliyor
Ayy gecem sene aynı sorun bende de vardı çıktıkları yeri bulup oraya kabartma tozu dökmüştğm gelmeyi kesmişlerdi 🤭🤭 minik canavarları öldürmeye kıyamadım böyle bir çözüm bulmuştum 😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Bizde de var ne yazık, ki çıktığı ve geçtiği güzergahı bul ve tarçın dök kokusuna gelmiyorlar cnm geçen sene bu şekilde yok etmiştim

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Bende de var hiç olmamıştı bu zamana kadar 😒😔
Benimde öyle bu sene çıktı

Geçen yaz bende karınca problemi yaşadım bizimkiler bide komando gibi koltuğa besiğe tırmanıyorlardı oda oda geziyorlardı.. Elimde süpürge geziyordum çekiyordum hep Sonradan kaynağını buldum açık balkonumda çiçeğin toprağından geliyormuş. Çiçekle beraber saksıyı da attım hepsi gitti karıncaların bı daha da olmadı. Kaynağını bulup yok etmek lazım yoksa baş edemezsin canım ilacmis limonmus fayda etmiyor
Kaynağı alt kat benimkilerfe komando gibi cekyata tırmanıyor bir odada değil her odaya çıkıyor bu gün oturma odasında ise yarın mutfakta öteki gün salonda geçen sene alt kat boştu çok rahattım.bu sene onlardan bana geliyor tek bir yerden değil her yerden çıkıyor parke aralarında kapı esiklerinden

Kaynağı alt kat benimkilerfe komando gibi cekyata tırmanıyor bir odada değil her odaya çıkıyor bu gün oturma odasında ise yarın mutfakta öteki gün salonda geçen sene alt kat boştu çok rahattım.bu sene onlardan bana geliyor tek bir yerden değil her yerden çıkıyor parke aralarında kapı esiklerinden
Ayy gecem sene aynı sorun bende de vardı çıktıkları yeri bulup oraya kabartma tozu dökmüştğm gelmeyi kesmişlerdi 🤭🤭 minik canavarları öldürmeye kıyamadım böyle bir çözüm bulmuştum 😍
Benimkinin kaynağı yokki her yerden çıkıyor bıktım

Benimkinin kaynağı yokki her yerden çıkıyor bıktım
Bizde de var ne yazık, ki çıktığı ve geçtiği güzergahı bul ve tarçın dök kokusuna gelmiyorlar cnm geçen sene bu şekilde yok etmiştim
Peki ya kaynağı yoksa heryerden çıkıyorsa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar