Sorum var Karında karıncalanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Karında karıncalanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 376 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karında karıncalanma
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Güncel hayatımızdan dolayı sormaya utanıyorum 😔 rabbim yardımcımız olsun çok üzülüyorum yaşadıklarımıza😔 ben yaklaşık on gün önce sezeryan oldum göbişim sarkık ve ödeme toplamıştı. Bir kaç saattir göbeğimin sarkan ucunu hissetmiyorum karıncalanma var nedeni ne olabilir yaşayan varmı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba. Güncel hayatımızdan dolayı sormaya utanıyorum 😔 rabbim yardımcımız olsun çok üzülüyorum yaşadıklarımıza😔 ben yaklaşık on gün önce sezeryan oldum göbişim sarkık ve ödeme toplamıştı. Bir kaç saattir göbeğimin sarkan ucunu hissetmiyorum karıncalanma var nedeni ne olabilir yaşayan varmı
Merhaba kuzum amin canım Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah karıncalanma uyuşukluktan dolayı oluyor canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun insallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Amin canım aminn🤲 ameliyatın daha yeni o yüzden ödem de karıncalanma da olur normal yani. Zamanla geçecek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar