Karında sertlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Karında sertlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,326 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karında sertlik
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim ama baya sert bebeğin canı aciyinca sert olur dediler bende endişelendim açıkçası
Canım normal yani yeri daraliyo bebis de direndiği için sertlik olması normal biz 35 haftalık olcaz yarın bazen ayaktayken ben bile benim canim yaniyo öyle direniyo ayrıca bebeğe anne karnında ne gibi bisey olabilir de cani aciyacak da sertlescek ilk defa duyyorum böyle bişey ne soylelene inanma canim en iyisini doktorun bilir içinde şüphe varsa bile doktoruna danis milletin her dediğine aldırış etme kuzum

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal yani yeri daraliyo bebis de direndiği için sertlik olması normal biz 35 haftalık olcaz yarın bazen ayaktayken ben bile benim canim yaniyo öyle direniyo ayrıca bebeğe anne karnında ne gibi bisey olabilir de cani aciyacak da sertlescek ilk defa duyyorum böyle bişey ne soylelene inanma canim en iyisini doktorun bilir içinde şüphe varsa bile doktoruna danis milletin her dediğine aldırış etme kuzum
Ya sağol canım baya endişelendim bişey olucak diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 31 haftalık gebeyim bazen yumuşak bazen sert karn

Bende 31 haftalık gebeyim bazen yumuşak bazen sert karnım
Demek ki normal bişey sağol canim

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank

Demek ki normal bişey sağol canim
Normal canim endişe edecek bir durum yokki bebis büyüdükçe alanı daraliyo tosbigin o yüzden de direndikce sertlik oluyo ben bazen dayanamıyorum oksuyorum sert olan yeri yada durtukluyorum cekiyo hemen genede icim rahat etsin dersen kontrolünde doktoruna da sorabilirsin

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim ama baya sert bebeğin canı aciyinca sert olur dediler bende endişelendim açıkçası
🤔🤔 Dün acile gittim nst için, sertleşmeyi de sordum yalancı sancidan dolayı dedi, bebek toplaniyor olabilir dedi ama canı yanarsa öyle olur falan demediler şuan moralim bozuldu. Gerçekliği yoktur heralde öyle biseyin. Yarın kontrolüm var mutlaka sorcam doktora. Dünde doktorumla konuştum korkma bol su iç ve dinlen dedi sadece..

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
karnımızdaki bebek artık bi birey büyüdü ve dünyada yaşamaya hazır neredeyse haliyle kilo alıyor kemikleri gelişiyor kasları gelişiyor bebeğin anne karnında gerneşmesi toplanması gayet doğal .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar