Sorum var Karnıbaharı buzlukta nasıl saklıyorsunuz nasıl bir işlem uyguluyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çayırgülü tarafından oluşturulan Karnıbaharı buzlukta nasıl saklıyorsunuz nasıl bir işlem uyguluyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 427 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnıbaharı buzlukta nasıl saklıyorsunuz nasıl bir işlem uyguluyorsunuz
Konbuyu başlatan Çayırgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızım için pratik olsun diye sepzeleri doğrayıp atıyorum dondurucuya Karnıbaharı denemedim hiç
Karnibaharı mevsiminde tüketmek daha faydalı aslında ama ben bir kaç defa yaptım kendim için sirkeli suda bekletip bol suyla iyice yıkadım sonra kaynar suyun içine bir çay kaşığı tuz yarım limon suyu ekleyip içine attım bir iki dakika beklettim sonra için buz dolu suya attım şoklamak için sonra suyu süzüldü kurudu tüketeceğim kadar buzdolabı poşetine koyup dondurucuya koydum ama bebek için bu şekilde ne kadar faydalı olur bilemiyorum

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Karnibaharı mevsiminde tüketmek daha faydalı aslında ama ben bir kaç defa yaptım kendim için sirkeli suda bekletip bol suyla iyice yıkadım sonra kaynar suyun içine bir çay kaşığı tuz yarım limon suyu ekleyip içine attım bir iki dakika beklettim sonra için buz dolu suya attım şoklamak için sonra suyu süzüldü kurudu tüketeceğim kadar buzdolabı poşetine koyup dondurucuya koydum ama bebek için bu şekilde ne kadar faydalı olur bilemiyorum
En fazla bir ay kalıyor dolabta zaten brokoliyi falan attım temizledim çorbasını yapıyorum yiyor şimdilik... Hazıe oluyor hemen çıkar pişir kızım rahat bırakmıyor hergün yapamıyorum zamandan tasaruf etmeye çalışıyorum kndimce

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
En fazla bir ay kalıyor dolabta zaten brokoliyi falan attım temizledim çorbasını yapıyorum yiyor şimdilik... Hazıe oluyor hemen çıkar pişir kızım rahat bırakmıyor hergün yapamıyorum zamandan tasaruf etmeye çalışıyorum kndimce
İyi yapıyorsun canım şifa olsun kuzuya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar