Karnım çok büyümüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA tarafından oluşturulan Karnım çok büyümüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,436 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnım çok büyümüyor
Konbuyu başlatan SBA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

SBA

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar hanımlar 5 aylık hamileyim. İçimi dökmek istiyorum kendi aileme anlatmak istemiyorum eşimin ailesi dinlemedi bile. Dün eşimin akrabası geldi aaa karnın hiç çıkmamış bebek yok gibi dedi ama karnımda gayet var ya eve gelen misafir hoşgeldin diyorum hal hatır sormadan karnın yok diyor moralimi çok bozdu eşim zaten sürekli üzerime geliyor yemek ye ye ye diye bunaldım iyice

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar hanımlar 5 aylık hamileyim. İçimi dökmek istiyorum kendi aileme anlatmak istemiyorum eşimin ailesi dinlemedi bile. Dün eşimin akrabası geldi aaa karnın hiç çıkmamış bebek yok gibi dedi ama karnımda gayet var ya eve gelen misafir hoşgeldin diyorum hal hatır sormadan karnın yok diyor moralimi çok bozdu eşim zaten sürekli üzerime geliyor yemek ye ye ye diye bunaldım iyice
Belki karın içi zarın geniştir canım mankenleri görmüyormusun hamile hallerini 6 aydan sonra cıkıyor herkes bir değil bozma moralını. 9 aya kadar kusanlar var iştahsız olan var doktor anormal bir durum olsaydı sana zaten söylerdi ultrason da görüp. İştahın yoksa vıtamın yazsın doktorun

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim hiç Bi gebeliğimde karnım çıkmadı aksine çok kilo verdim insanlar aç mı geziyorsun falan diyorlardı bilerek yemiyorsun diyende var di bu hamileliğimde hiç takmıyorum çıkmıyorsa benim mi suçum

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Canim bence hiç takma banada eşimin kuzeni geldi aa hamile değilsin gbi bebek nerde kilo vermişsin vs. Dedi veya çevreden hani hic göbeğin yok dediler ama takmadım bile bende bebegimde sağlıklı cok sukur. Şuan 6 aylığım dar kıyafet giydigimde belli karnım. Insanlar hep konuşur kilo alsan aa ne kadar kilo almışsın derler almazsan nasil hamilesin derler derlerde derler yani

M

Mammarouge

Guest
Benim de karnım 7. ayda belli olmaya başladı ama insanların bu şekilde yorum yapmasının sebebi kıskançlık canım sen hiç takılma onlara. O kadar aylık hamilesin nasıl kilon yok diye hasetleniyorlar😏😏

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Belki karın içi zarın geniştir canım mankenleri görmüyormusun hamile hallerini 6 aydan sonra cıkıyor herkes bir değil bozma moralını. 9 aya kadar kusanlar var iştahsız olan var doktor anormal bir durum olsaydı sana zaten söylerdi ultrason da görüp. İştahın yoksa vıtamın yazsın doktorun
Herşey normal bende bebeğimde gayet sağlıklıyız ama işte kendiside anne 2 çocuk doğurdu şuan nasıl bir psikolojide olduğumu bilmemesi imkansız normalde hiç takmayacağım şey. Bundan 2 ay önce kayınvalidem kayınpederim abisi yengesi bizdeyken kilo almışsın yakışmış diyor biraz dengesiz kendisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bence hiç takma banada eşimin kuzeni geldi aa hamile değilsin gbi bebek nerde kilo vermişsin vs. Dedi veya çevreden hani hic göbeğin yok dediler ama takmadım bile bende bebegimde sağlıklı cok sukur. Şuan 6 aylığım dar kıyafet giydigimde belli karnım. Insanlar hep konuşur kilo alsan aa ne kadar kilo almışsın derler almazsan nasil hamilesin derler derlerde derler yani
Ablamın 2 oğlu var ikisinde de hamile gibi değildi 6 aydan sonra çıktı karnı ve ikinci hamileliğinde 8 kilo verdi bebeği gayet sağlıklı. Önemli olan kilo almış olmam veya vermiş olmam değil bebeğimin sağlığı. Bunu 2 çocuk annesi biri benden daha iyi bilmesi gerekli benim psikolojimi anlaması gerekli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ablamın 2 oğlu var ikisinde de hamile gibi değildi 6 aydan sonra çıktı karnı ve ikinci hamileliğinde 8 kilo verdi bebeği gayet sağlıklı. Önemli olan kilo almış olmam veya vermiş olmam değil bebeğimin sağlığı. Bunu 2 çocuk annesi biri benden daha iyi bilmesi gerekli benim psikolojimi anlaması gerekli

Son düzenleme:

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende 19 haftaya yeni girdim sanırsın 6 aylık yada daha fazla senin gibi olmak isterdim açıkçası şimdiden kıyafet bakıyorum alıyorum çok zor ya yuvarlanarak yataktan kalkıyorum bence mutlu olmalısın. Bende kendi halime üzülüyorum.:(

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Sene esas ne lazim canim bebeyin lazim bawqasinin ne soylediyi hic onemli olmasin sana sadece bebeyini duwun yeter birisi sana oyle soylediyi zaman de biz boyle rahatiz esas sagliqlidir yaxwidir yeterkocanda ye ye diyorsa cok sevdiyindendir emin ol benim kocan bana soyuq su bile icmeme izin vermiyor❤🙂
Bu arada men 7+4 🙂

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Bana da her kes aynı şeyi diyor ve çevremde o kadar hamile var ki sürekli birileriyle beni kiyasliyorlar ama hiç umrumda değil ben doktora gittiğimde bebeğin kilosu boyu tam diyo ve umrumda olmuyor aksine çok büyük bir karnım olsun istemiştim ama nasip değilmiş sende takma kimseyi ilgilendirmez senin karnın büyük küçük var yok gibi ben susturuyorum sinir olunca oh ne güzel iç karnım büyük demek ki çok catlamiycam çok zorlanmiycam diyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım boşver Allah aşkına hiç takma bile kafana kime ne senin karnından kilondan bi ayar oluyorum bu gereksiz insanlara🤦‍♀️ belki çok kilo alırsın, belki hiç almazsın, belki karnın kocaman olur, belki doğum zamanı bile hamile olduğun doğru düzgün belli olmaz herkesin vücut yapısı bir değil aynı olmak zorunda da değil zaten. Laf edene siz gibi şişmedim işte de geç ne uğraşıyorsun😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar