Karnım cok sert oluyor ara ara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Karnım cok sert oluyor ara ara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,272 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Karnım cok sert oluyor ara ara
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın
Karnım sert oluyor bi bakmışım alt karnım bi bakmışım ortası bi bakmışım en üstü cok sert oluyor neden olur kızlar döndüğü için mi
Birde sırtımdan yürürken belimden sırtıma doğru kıt kıt kıt ses geliyor neden olur
Dr plasenta arkada demişti kopmuş olamaz dimi ay cok mu evham yapıyorum ya

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 17. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık turp büyüklügünde.
Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Bebeğinizin boyu yaklaşık 18 cm ağırlıgı 150 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Kuzum kendini yorduysan ondan olabilir. Ben bugün temizlik yapayım dedim benim karnımda aynı anlattığın gibi canım yanıyor artık
Aslında bugün iş yapmadım yorulmadım yani ama dolaştım biraz 1 saate yakın

Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Ondan dolayı olabilir çiçeğim şahsen benim doktorum 10-15 dakikadan fazla ayakta durup yürüme demişti bu aralar dikkatli olmamız gerekiyor
Hım aslında benim dr bana 30 dk yürü demişti 15 dk gidiş 15 dk dönüş
Ama ben bazen fazla kaçırıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Karnım sert oluyor bi bakmışım alt karnım bi bakmışım ortası bi bakmışım en üstü cok sert oluyor neden olur kızlar döndüğü için mi
Birde sırtımdan yürürken belimden sırtıma doğru kıt kıt kıt ses geliyor neden olur
Dr plasenta arkada demişti kopmuş olamaz dimi ay cok mu evham yapıyorum ya
Kuzum endişe etme normaldir

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hım aslında benim dr bana 30 dk yürü demişti 15 dk gidiş 15 dk dönüş
Ama ben bazen fazla kaçırıyorum
Seninle birlikte bebekte yoruluyor normal olarak kasılmaya başlıyor çiçeğim. Sende yürüdüğün için ister istemez karnın ve kasıkların hassaslasır. Bu durumda hem çocuğun aşağı baskısı, hem bebeğin gerilmesi hemde ister istemez senin ağrıların üst üste eklenince dayanılmaz hâl alabilir

Seninle birlikte bebekte yoruluyor normal olarak kasılmaya başlıyor çiçeğim. Sende yürüdüğün için ister istemez karnın ve kasıkların hassaslasır. Bu durumda hem çocuğun aşağı baskısı, hem bebeğin gerilmesi hemde ister istemez senin ağrıların üst üste eklenince dayanılmaz hâl alabilir
Doğru canım cok haklısın tesekkur ederim ❤️❤️❤️❤️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum endişe etme normaldir
Teşekkür ederim canım allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.