Karnım Çok Sert ve Acıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Karnım Çok Sert ve Acıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 545 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Karnım Çok Sert ve Acıyor
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begümm

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün hastanede muayane sırasında karnıma bir bıçak saplandı resmen hemen ayağa kalktım ve bayılacak gibiydim kramp dedi doktorum ama bilmiyorum sonrasında hep kötü oldum dün geceden beri de bebeğim az az hareket ediyor ama sancımıdır nedir geçmiyor normal midir acaba karnımda taş gibi mahvetti beni dünden beri lütfen yaşayan varmı daha önce bu durumu.?

Begümm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün hastanede muayane sırasında karnıma bir bıçak saplandı resmen hemen ayağa kalktım ve bayılacak gibiydim kramp dedi doktorum ama bilmiyorum sonrasında hep kötü oldum dün geceden beri de bebeğim az az hareket ediyor ama sancımıdır nedir geçmiyor normal midir acaba karnımda taş gibi mahvetti beni dünden beri lütfen yaşayan varmı daha önce bu durumu.?
Benimde öyle oluyordu tahlil yaptılar magnezyum eksikliğim çok çıktı şimdi takviye ilaç verdi onu kullanıyorum iyim çok şükür 😚

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar