Karnımda Bir Sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Karnımda Bir Sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 352 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Karnımda Bir Sancı
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar muayane sırasında karnıma bir anda sancı girdi ayağa kalktığımda baş dönmem oldu o an ölecek gibiydim hayatımda o kadar kötü olduğumu bilmiyorum midem bulanıyor üstüne zor attım kendimi dışarı doktor muayane bile edemedi doğru dürüst doktor kramp girdi sanırım dedi yaşayan oldu mu hiç bu şekilde sabahta aşırı derecede kustum ve sanırım mide yanması denilen şeyi yaşadım dün geceden beri midemden dolayı kendimi çok kötü hissediyorum.

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar muayane sırasında karnıma bir anda sancı girdi ayağa kalktığımda baş dönmem oldu o an ölecek gibiydim hayatımda o kadar kötü olduğumu bilmiyorum midem bulanıyor üstüne zor attım kendimi dışarı doktor muayane bile edemedi doğru dürüst doktor kramp girdi sanırım dedi yaşayan oldu mu hiç bu şekilde sabahta aşırı derecede kustum ve sanırım mide yanması denilen şeyi yaşadım dün geceden beri midemden dolayı kendimi çok kötü hissediyorum.
Geçmiş olsun canım kac haftaliksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar