Karnın aşağı inmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ebrulii tarafından oluşturulan Karnın aşağı inmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 449 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Karnın aşağı inmesi
Konbuyu başlatan Ebrulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bi kac gündür karnım aşağı indi 27 haftalıgız bu normalmi oglumdada kizimdada son haftalarda aşağı inmişti bu çok erken indi normalmi başına gelen varmı böyle bişey

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bi kac gündür karnım aşağı indi 27 haftalıgız bu normalmi oglumdada kizimdada son haftalarda aşağı inmişti bu çok erken indi normalmi başına gelen varmı böyle bişey
Doktoruna Danış cmm benim 37 haftada indi 19 temmuzda gitcem bakım doktora ama bazı bebeklerde erken iniyo sancin suyun nişanın gelmedi ise korkma ve en önemlisi bebegini düşün kendini yorma cmm bnm

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruna Danış cmm benim 37 haftada indi 19 temmuzda gitcem bakım doktora ama bazı bebeklerde erken iniyo sancin suyun nişanın gelmedi ise korkma ve en önemlisi bebegini düşün kendini yorma cmm bnm
Yok aşağı inmesi harici başka birşey yok şuanlık canım seninki gayet normal canım o haftalarda benimde inmişti teşekkürler canım benim 💕bol bol dinlencem inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar