Kasık ağrısı ve kanama😟😟😟😟😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Kasık ağrısı ve kanama😟😟😟😟😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 958 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ağrısı ve kanama😟😟😟😟😟
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
36.haftama girdim kızlar sabahtan beri şiddetli bi kasık ağrısı çekiyorum az önce lavaboda fark ettim kanamam olmuş doktora gidiyim mi eşimin memleketinde köydeyiz ne yapcam bilmiyorum çok korkuyorum😟😟😟

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
36.haftama girdim kızlar sabahtan beri şiddetli bi kasık ağrısı çekiyorum az önce lavaboda fark ettim kanamam olmuş doktora gidiyim mi eşimin memleketinde köydeyiz ne yapcam bilmiyorum çok korkuyorum😟😟😟
Mutlaka bi acile git olmadı doktorunu ara bilgi ver gidebilecek mesafede ise

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Canım kanaman olduysa Doktora git ihmale getirme.
Bizleride bilgilendir .
Allah a emanet ol

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım inşallah önemli bişey değildir dra gitmen en iyisi tabikide. Son haftalarda hiçbir şey ihmale gelmez dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar