KASIK AĞRISI ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan KASIK AĞRISI ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 696 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KASIK AĞRISI ??
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba dün doktora gittim keseyi gördü 6mm dedi çok küçük henüz dedi 2 hafta sonrası için çağırdı kalp atışı için fakat kasık ağırlarım yok artık iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilmiyorum ama göğüslerim çok fena diken topu gibi kasık ağrım olmayınca büyümüyor mu dedim normal miii

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım benim büyüdükçe rahim yan baglardan esneme yapacak ve biraz sizlamalar olcak ama tabi bu herkes için geçerli olmayabiliyor herkes farklı yaşar gebeliği 😍 Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏❤️

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba dün doktora gittim keseyi gördü 6mm dedi çok küçük henüz dedi 2 hafta sonrası için çağırdı kalp atışı için fakat kasık ağırlarım yok artık iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilmiyorum ama göğüslerim çok fena diken topu gibi kasık ağrım olmayınca büyümüyor mu dedim normal miii
Normal canm 8 haftada duyarsın kalp atışını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar