Kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dudu tarafından oluşturulan Kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 462 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Dudu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dudu

Dudu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12+6 haftalık hamileyim daha doktora gözükmedim ama burada bi sorayım dedim 3 gündür kasık ağrısı var masaj yapınca hafif geçiyor ama yine devam ediyor nedendir acaba yaşayan var mı birde kusmalarim devam ediyor daha

F

Fatime

Guest
Kızlar 12+6 haftalık hamileyim daha doktora gözükmedim ama burada bi sorayım dedim 3 gündür kasık ağrısı var masaj yapınca hafif geçiyor ama yine devam ediyor nedendir acaba yaşayan var mı birde kusmalarim devam ediyor daha
Rahminiz artık iyice büyümeye başlıyor normal bi ağrı bende de oluyor çok şiddetli olmadığı sürece korkmayız gerek yok 😊

Fatime

Kayıtlı Üye
rank
Rahminiz artık daha çok büyümeye başladığı için oluyor bendede var Şiddetli olmadığı sürece sıkıntı olmaz

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
kasılmalar normal canım bende de oluyor doktor normal dedi

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim rahim büyüdükçe sancılar olması normal sancılar çok sık geliyosa çok aşırı dayanilmayacak kadar şiddetli ise agri ile birlikte kanama da varsa o zaman korkmalisin agrilarin dinlenince geciyosa korkma bulantı kusma da daha da devam edebilir gecedebilir tuzlu kraker meyve suyu yada bulantı için hap var doktoruna sorabilirsin ben 37 haftaligim basindan beri gebeligin sancilarim var doktor normal dedi magnezyum ilacı verdi onu kullanıyorum ağrılarım azaliyo ama bir müddet sonra tekrar basliyo son zamanlar oldugu için

Dudu

Kayıtlı Üye
rank
Rahminiz artık iyice büyümeye başlıyor normal bi ağrı bende de oluyor çok şiddetli olmadığı sürece korkmayız gerek

Rahminiz artık iyice büyümeye başlıyor normal bi ağrı bende de oluyor çok şiddetli olmadığı sürece korkmayız gerek yok 😊
Çok şiddetli değil aynen canım teşekkür ederim cevabınız için 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kasılmalar normal canım bende de oluyor doktor normal dedi
Çok sağol teşekkür ederim canım

Bende 12.6 ayınız benimde öle oluyor kanama yoksa sorun yok
Yok kanamam yok canım sadece ağrım oluyor

Bende 12.6 ayınız benimde öle oluyor kanama yoksa sorun yok
Yok kanamam yok canım sadece ağrım oluyor
Canim rahim büyüdükçe sancılar olması normal sancılar çok sık geliyosa çok aşırı dayanilmayacak kadar şiddetli ise agri ile birlikte kanama da varsa o zaman korkmalisin agrilarin dinlenince geciyosa korkma bulantı kusma da daha da devam edebilir gecedebilir tuzlu kraker meyve suyu yada bulantı için hap var doktoruna sorabilirsin ben 37 haftaligim basindan beri gebeligin sancilarim var doktor normal dedi magnezyum ilacı verdi onu kullanıyorum ağrılarım azaliyo ama bir müddet sonra tekrar basliyo son zamanlar oldugu için
Dinlenince ve masaj yapınca geçiyor canım 😉 verdi canım mide bulantı ilacı ama yinede çıkarıyorum onun içinde serum vermişti doktorum vitaminle birlikte canım magnezyum ilacını duymadım daha canım salı günü gidince sorarım bi doktoruma olmazsa

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.