Kasik vagina agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yeni anne adayi gun tarafından oluşturulan Kasik vagina agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 810 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kasik vagina agrisi
Konbuyu başlatan Yeni anne adayi gun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar 4+4 gunluk hamileyim kasigimda birde vaginamda qarip agrilar var.sanki sanci kimi sizdede oluyormuydu?
Dinlenince geçiyor mu peki kuzum regl ağrısı gibi ml daha yeni gebe oldğun için yerleşme ağrısıdır ve ragim büyüyor onun ağrısı olabilir kanama lekelenme olmadığı sürece ve dinlenince geçen bir ağrı olduğu sürece korkma

Yeni anne adayi gun

Kayıtlı Üye
rank
Dinlenince geçiyor mu peki kuzum regl ağrısı gibi ml daha yeni gebe oldğun için yerleşme ağrısıdır ve ragim büyüyor onun ağrısı olabilir kanama lekelenme olmadığı sürece ve dinlenince geçen bir ağrı olduğu sürece korkma
Evet canim dinlenince geciyor dun biraz cok gezdim sonra uyudum kecsi amma gun boyu az az agriyo

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 4+4 gunluk hamileyim kasigimda birde vaginamda qarip agrilar var.sanki sanci kimi sizdede oluyormuydu?
Kuzum gebeliyin ilk hafdalarında öyle ağrı normal rahim büyüdüyü için yerleşme ağrıları falan oluyor dinlenince geciyorsa endişelenme bol bol dinlen eger ağrının dinlenince geçmiyorsa bir doktoruna danış isdersen

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Bana da birkaç gündür kramp gibi geliyor sağ kasıkta ağrı.ama bir anda yokluyor gidiyor.ara ara geliyor.cok şükür belimdeki ağrı hafifledi.

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Şükür canım regl kaç gün kaldı senin
5 gün kaldı.akinti azaldı yok denecek kadar az hatta bugün hiç gelmedi sadece kasıkta ara ara ağrı geliyor halsizlik var uyku hali var bir haftadie herşeyi canı isteyen ben bugün sadece su iciyorum ama bu bunların hiçbirini dikkate almıyorum ve ders çalışıyorum 😒

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
5 gün kaldı.akinti azaldı yok denecek kadar az hatta bugün hiç gelmedi sadece kasıkta ara ara ağrı geliyor halsizlik var uyku hali var bir haftadie herşeyi canı isteyen ben bugün sadece su iciyorum ama bu bunların hiçbirini dikkate almıyorum ve ders çalışıyorum 😒
En iyisini yapıyorsun kuzum kafanı dağıtır hem ne dersi çalışıyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar