Kasık ve Bel Ağrısı ☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kasık ve Bel Ağrısı ☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,198 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ve Bel Ağrısı ☹️
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yine kasıklarımda ve belimde ağrı var inşallah yine düşük olmaz. Daha 3-4 haftalık dün çok yordum kendimi baya acaba ondan mı?

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Adet günündeysen ağrı olabilir ilk haftalar ağrı olabiliyor inş düşük olmaz canm Bnde 12 haf gebeyim bnmde aynı bel kasığım çok ağrıyor şu anda inşa bişi olmaz hayırlısıyla kucağımza alırız çok ta yorma kendini
İnşallah 🙏🙏 İnşallah sağ salim kucaklarimiza alırız. Evet adet zamanım bu zamanlar belkide ondan. Korkuyorum çünkü Haziran ayında 6 haftalık bebeğimi kaybettim nedense hep aynısı olacak korkusu var içimde

Anlıy
İnşallah 🙏🙏 İnşallah sağ salim kucaklarimiza alırız. Evet adet zamanım bu zamanlar belkide ondan. Korkuyorum çünkü Haziran ayında 6 haftalık bebeğimi kaybettim nedense hep aynısı olacak korkusu var içimde
inşallah bişey olmaz seni anlıyorum 9 haftalkn karnımda ölmşde 13 haftlkken öğrendim Bi oğlum var ama hala o korkuyu yaşıyorum ayaklarını yukarıda tut adet döneminde bu ağrılar olması norma kendininde yorma brak işin dursun biraz istirahat et bol bol

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Anlıy

inşallah bişey olmaz seni anlıyorum 9 haftalkn karnımda ölmşde 13 haftlkken öğrendim Bi oğlum var ama hala o korkuyu yaşıyorum ayaklarını yukarıda tut adet döneminde bu ağrılar olması norma kendininde yorma brak işin dursun biraz istirahat et bol bol
Sanki kalça
Anlıy

İnsan bir defa yaşayınca korkusu sürekli kalıyor ☹️ üç oğlum var hiç boş durmaya vaktim kalmıyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum daha cok yeni ne olur dikkat et
😔😔 Dün dikkat etmedim baya yoruldum dün akşam başladı ağrı ama kanamam olmadı inşallah bu defa düşük olmaz

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sanki kalça

İnsan bir defa yaşayınca korkusu sürekli kalıyor ☹️ üç oğlum var hiç boş durmaya vaktim kalmıyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😔😔 Dün dikkat etmedim baya yoruldum dün akşam başladı ağrı ama kanamam olmadı inşallah bu defa düşük olmaz
Aman dikkat et kuzucum en azindan bi 20 haftalik olana kadar. Kanaman olmaz insallah🤲🤲

Yaseminn

Kayıtlı Üye
rank
Anlıy

O hissi çok iyi biliyorum benimde 16 haftalık bebeğim ölmüştü karnimda ama korkma bişey olmaz Allah'ım izniyle bende sonra hamile kaldım şimdi kızım 2 yaşında çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar