Kasık ve karın ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kasık ve karın ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,929 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kasık ve karın ağrısı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar uzun zamandır ağır yemek yiyemiyordum bugün beni yoran bir yemek yaptım baktım midem iyi baya da yedim ama karnım ağrıyor ve ayakta kalmaktan sanırım kasıklarım ayaklarım ağrıyor patlayacak gibi hissediyorum ya dinleniyorum 2 saattir ama geçer değil mi bu ağrılar 😔

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar uzun zamandır ağır yemek yiyemiyordum bugün beni yoran bir yemek yaptım baktım midem iyi baya da yedim ama karnım ağrıyor ve ayakta kalmaktan sanırım kasıklarım ayaklarım ağrıyor patlayacak gibi hissediyorum ya dinleniyorum 2 saattir ama geçer değil mi bu ağrılar 😔
Kuzum geçende yoruldun yemek yaparken niye agır yapıyorsun kuzum kıyamam inşallah geçer hemen canım

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayaklarını uzat dinlen sıcak tut ayaklarini inşallah geçer saat geç olmasaydı ılık bı duş al derdim

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et canım alabiliyorsan bir ılık duş al geçer inşallah bebeğin hareketleri nasıl peki

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et canım alabiliyorsan bir ılık duş al geçer inşallah bebeğin hareketleri nasıl peki
İyi şükür canım oynayıp duruyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayaklarını uzat dinlen sıcak tut ayaklarini inşallah geçer saat geç olmasaydı ılık bı duş al derdim
Yatıyorum zaten canım dinleniyorum kaç saattir bende duş alayım diye düşündüm ama eşim nöbette artık yarın alırım geçmezse de yediklerimi geri çıkarcam sanırım ağır geldi ne zamandır hafif haşlama tarzı yiyordum bir anda yağlı yiyince birde yaparken uğraştım yoruldum sanırım

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank

Yatıyorum zaten canım dinleniyorum kaç saattir bende duş alayım diye düşündüm ama eşim nöbette artık yarın alırım geçmezse de yediklerimi geri çıkarcam sanırım ağır geldi ne zamandır hafif haşlama tarzı yiyordum bir anda yağlı yiyince birde yaparken uğraştım yoruldum sanır

Yatıyorum zaten canım dinleniyorum kaç saattir bende duş alayım diye düşündüm ama eşim nöbette artık yarın alırım geçmezse de yediklerimi geri çıkarcam sanırım ağır geldi ne zamandır hafif haşlama tarzı yiyordum bir anda yağlı yiyince birde yaparken uğraştım yoruldum sanırım
Çok şükür canim yarım bardak suya limon sık iç rahatlatır seni

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar