Kasıklara Bıçak saplanır gibi olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Kasıklara Bıçak saplanır gibi olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,796 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasıklara Bıçak saplanır gibi olması
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce kasıklarıma bıçak gibi bir sancı girdi kendimi zor attım koltuğa uzanınca hafifledi ama çocuk baskı yapıyor o yüzdenmi bilmiyorum kasıklarımda ince ince acılar oluyor Bastırdıkça acı hissediyorum ama biraz önceki acıyı tarif edemem çok kötüydü böyle olanlar oldumu 39.haftada

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce kasıklarıma bıçak gibi bir sancı girdi kendimi zor attım koltuğa uzanınca hafifledi ama çocuk baskı yapıyor o yüzdenmi bilmiyorum kasıklarımda ince ince acılar oluyor Bastırdıkça acı hissediyorum ama biraz önceki acıyı tarif edemem çok kötüydü böyle olanlar oldumu 39.haftada
Vala ben 26 haftaligim bnde de cok oluyor canım😣😣

Seyhan

Kayıtlı Üye
rank
35+3 haftaligimbebek makat duruyor dikisim vardi bugun alindi dikisin oncesinde de sonrasinda da bebek her rahim agzina tekme attiginda nefesimi kesercesine paralaniyor gibi agri oluyor. Benim erken dogum riskim de var sekerde yuksek surekli korkuyorum birsey olacak diye. Ucuncu ciger geliştirici de vuruldu her an hersey olabilir. Allah hepimizin yardimcisi olsun. Bebeklerimizi korusun

...

Moderator
Mod
rank
Canım azar azar doğuma yaklaşıyorsun.Bence bir haftaya kalmaz doğurursun.🤗

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
35+3 haftaligimbebek makat duruyor dikisim vardi bugun alindi dikisin oncesinde de sonrasinda da bebek her rahim agzina tekme attiginda nefesimi kesercesine paralaniyor gibi agri oluyor. Benim erken dogum riskim de var sekerde yuksek surekli korkuyorum birsey olacak diye. Ucuncu ciger geliştirici de vuruldu her an hersey olabilir. Allah hepimizin yardimcisi olsun. Bebeklerimizi korusun
Aminnnnnn aminn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar