Sorum var Kasıkta kasılmalar ve içerideki kanama

• Konbuyu başlatan Selime
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selime tarafından oluşturulan Kasıkta kasılmalar ve içerideki kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasıkta kasılmalar ve içerideki kanama
Konbuyu başlatan Selime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
S

Selime

Guest
Merhabalar, 18 haftalık hamileyim. Ic karnımda (plesenta da) sebebini hâlâ anlayamadığımız bir kanama oluşuyor. Kanama dışarıya olmadığı için bilemiyoruz. Iki haftadır kanama olmuyor çok şükür ancak Ilk öğrendiğimizde kasıklarımdaki ağrı aklıma geldiği için şuan her kasilmada korkuyorum. Hamileliğinde böyle bir kanama yaşayan oldu mu? Kasılma oldukça korkmam gerekiyor mu yoksa bu donemde hafif ağrılar normal midir?

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, 18 haftalık hamileyim. Ic karnımda (plesenta da) sebebini hâlâ anlayamadığımız bir kanama oluşuyor. Kanama dışarıya olmadığı için bilemiyoruz. Iki haftadır kanama olmuyor çok şükür ancak Ilk öğrendiğimizde kasıklarımdaki ağrı aklıma geldiği için şuan her kasilmada korkuyorum. Hamileliğinde böyle bir kanama yaşayan oldu mu? Kasılma oldukça korkmam gerekiyor mu yoksa bu donemde hafif ağrılar normal midir?
Gunaydın cnm bende de bebisin eşin de kanama vardı ama sürekli ilaç ve iğne kullandım stresten uzak durdum doktorumun verdiği ilaçları da düzenli kullandım bol bol da uzanıp dinlendim genelde ayağının altına yastık koy uzandikca faydası oluyor kuzum çok ağrın oldukca da parol içebilirsin belli bi süre olup sonra geçiyor geçmiş olsun cnm saglikla alırsın inş yavrunu kucagina balim💖

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Bazı gebelerde plesentdən dolayı kanamalar oluyor canım doktor müayinəsi altında olmak lazım doktorun dediklerin ilaçlarını falan kullan ve bol bol dinlen ağır falan kaldırma bir süre düzelecek inşaAllah Rabbim sağ salim yavrunu kucağlna almayı nasib etsin İnşaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar