Kasıkta yanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilekkk tarafından oluşturulan Kasıkta yanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 375 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasıkta yanma
Konbuyu başlatan Dilekkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilekkk

Dilekkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 10 haftalık gebeyim ve bugün aşırı şekilde kasığımda yanma hissi var sebebi nedr sizce şimdiden teşekkürler

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 10 haftalık gebeyim ve bugün aşırı şekilde kasığımda yanma hissi var sebebi nedr sizce şimdiden teşekkürler
İlk üç ay bebek rahimde yerini yapar o yüzden böyle ağrılar normal kanaman suyun gelirse o zaman doktora görün ağır kaldırma çok kendini yorma bu haftalar onemli

Dilekkk

Kayıtlı Üye
rank
İlk üç ay bebek rahimde yerini yapar o yüzden böyle ağrılar normal kanaman suyun gelirse o zaman doktora görün ağır kaldırma çok kendini yorma bu haftalar onemli
Allah korusun olmaz inşallah 🥺 hiç iş yapmıyorum zaten annem bakıyor saolsun ilk defa bu kadar şiddetli oldu yarın gidecem doktora ama bekleyemedim sormak istedim teşşekkür ederim inşallah dediğiniz gibidir🤲

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Allah korusun olmaz inşallah 🥺 hiç iş yapmıyorum zaten annem bakıyor saolsun ilk defa bu kadar şiddetli oldu yarın gidecem doktora ama bekleyemedim sormak istedim teşşekkür ederim inşallah dediğiniz gibidir🤲
Kanama kasılma suyun gelmedikçe korkma kuzum daha bebis büyüdükçe o ağrılar artacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar