Sorum var Kasilma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zuleyha1 tarafından oluşturulan Kasilma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 484 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasilma
Konbuyu başlatan Zuleyha1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zuleyha1

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar su kasilma nasil birsey 2. Gebeligim ilki erken dogum sezeryan oldu suan 35+5 im bu sabah doktora gittim bebekndogum kanalinda dogum pozisyonunu almis asagi inmis dedi her an dogum olabilir gun vercez dedi kan falan verdim anestezi icin ama gunu yarin alicam. Bugun saat 2 den beri karnim top gibi oluyor bi on saniye kadar sonra geciyor 5 dakika sonra bidaha oluyor bi on dakika sonra bidaha oluyor belimde cok hafif bi agri var ama yorgunluk gibi kasiklarimdada cok cok haffi agri var bu kasilmamidir yasayanlar tarif etsin lutfen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar su kasilma nasil birsey 2. Gebeligim ilki erken dogum sezeryan oldu suan 35+5 im bu sabah doktora gittim bebekndogum kanalinda dogum pozisyonunu almis asagi inmis dedi her an dogum olabilir gun vercez dedi kan falan verdim anestezi icin ama gunu yarin alicam. Bugun saat 2 den beri karnim top gibi oluyor bi on saniye kadar sonra geciyor 5 dakika sonra bidaha oluyor bi on dakika sonra bidaha oluyor belimde cok hafif bi agri var ama yorgunluk gibi kasiklarimdada cok cok haffi agri var bu kasilmamidir yasayanlar tarif etsin lutfen
Ağrıların dinlenince geçiyor mu canım geçiyorsa yalancı sancıdır geçmiyorsa dayanamıcaksan dr git

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum kasılmalarin sıklığı nerede olduğu ve süresi önemli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar