Kasilmalar nst de cikmiyor

• Konbuyu başlatan Rabia_194
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabia_194 tarafından oluşturulan Kasilmalar nst de cikmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,174 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasilmalar nst de cikmiyor
Konbuyu başlatan Rabia_194
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
R

Rabia_194

Guest
36+3 gunluk hamileyim dun geceden berli duzenli kasilmalarim var ama nst de cikmiyor ve acilmam yok basina gelen varmi bebegin de kalp atislari yavas dedi

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
36+3 gunluk hamileyim dun geceden berli duzenli kasilmalarim var ama nst de cikmiyor ve acilmam yok basina gelen varmi bebegin de kalp atislari yavas dedi
Benim 3.hamileliğim ve su an 38 bitmek üzere. Hepsinde de nst de sancı 13 14 cıktı ama benim hissettiğim 60 70 80 gibiydi. Doktorum bana agrı eşiğin düşük dedi ve bana epidural normal doğum önerdi. İki bebeğimde bu sekilde dogdu insallah bunda da epidural normal olacam. Sana da tavsiye ederim büyük ihtimal sende bnm gibisindir.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3.hamileliğim ve su an 38 bitmek üzere. Hepsinde de nst de sancı 13 14 cıktı ama benim hissettiğim 60 70 80 gibiydi. Doktorum bana agrı eşiğin düşük dedi ve bana epidural normal doğum önerdi. İki bebeğimde bu sekilde dogdu insallah bunda da epidural normal olacam. Sana da tavsiye ederim büyük ihtimal sende bnm gibisindir.
13 14 lük sancıyı 60 70 mi hissediyormuşsun yani?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kalp atışları için müdahale yapılmadı mı canım? İkinci oğlanda 36 dayken kalbi durmak üzereymiş neredeyse beni 3 4 gün hastanede yatırdılar serumlar ilaçlar vs derken bebek normale döndü öyle çıkardılar

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Hangi hastanede oldunuz acaba özel mi devlet mi ?

Racamize_4

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kalp atışları için müdahale yapılmadı mı canım? İkinci oğlanda 36 dayken kalbi durmak üzereymiş neredeyse beni 3 4 gün hastanede yatırdılar serumlar ilaçlar vs derken bebek normale döndü öyle çıkardılar
Serum v3 hava taktilar normale dondu sukur normalde 60 70 lerde sqnci cikiyordu ama ben o kadar hisswtmiyordum bu sefer ben cok hissediyorum nst de cikmadi saglik ocagindaki ebem enfeksiyon varsa onun sqncisidir oda nst de cikmaz dedi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Serum v3 hava taktilar normale dondu sukur normalde 60 70 lerde sqnci cikiyordu ama ben o kadar hisswtmiyordum bu sefer ben cok hissediyorum nst de cikmadi saglik ocagindaki ebem enfeksiyon varsa onun sqncisidir oda nst de cikmaz dedi
Anladım canım geçmiş olsun tahlillerinde çıkar enfeksiyon olsa bakmadılar mı?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar