Sorum var kasımda doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde KübraEmre2019 tarafından oluşturulan kasımda doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,439 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kasımda doğum
Konbuyu başlatan KübraEmre2019
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
doğumu Kasım sonu görükenler🤗🤗
nasılsınız iki aydan az kaldı ruhen ve bedenen hazır mısınız
Benimki 16kasim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hazırım fakat çok sabirsizim eşimde aynı sekilde Allah izin verirse uygulamaya göre 41 gösteriyor rabbim sağ sağlım kucağımıza almayı nasip etsin🤲😍
Banada 40 gün kaldı 😍
Ben hazırım fakat çok sabirsizim eşimde aynı sekilde Allah izin verirse uygulamaya göre 41 gösteriyor rabbim sağ sağlım kucağımıza almayı nasip etsin🤲😍

Banada 40 gün kaldı 😍

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebişim de Kasım sonunda gelecek galiba ama şuan beden olarak da ruhen de pek hazır hissetmiyorum Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah sağ salim kucağımıza alırız bebeğimi sabırsızlıkla bekliyorum ama doğuma pek hazır hissetmiyorum bide daha kendi evime göçemedim en fazla 4 günlük işi var evin hazır olmasının ama sürekli başka işleri çıkıyor erteleniyor

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kasım sonu hazırımda değilimde canim
aynen ben de, karmaşık duygular🤗

Sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah kızlar 😍
amiin cümlemiz aminn

amiin cümlemiz aminn
Benim bebişim de Kasım sonunda gelecek galiba ama şuan beden olarak da ruhen de pek hazır hissetmiyorum Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah sağ salim kucağımıza alırız bebeğimi sabırsızlıkla bekliyorum ama doğuma pek hazır hissetmiyorum bide daha kendi evime göçemedim en fazla 4 günlük işi var evin hazır olmasının ama sürekli başka işleri çıkıyor erteleniyor
Allah yardımcın olsun canımm, üzülmeyesin hallolur sen evladını düşün güzel düşün sadece, önemli olan bizşm ve evladımızın sağlığı, güzel videolar ve kitaplar var arada onları bakıp rahatlıyorum tavsiye ederim dr. ayşe duman var youtube de içini rahatlatıyor konuşması, bir de kitap aldım okuyım diye doğuma hazırlık bi kaç, birisini tavsiye ederim tevekkül doğum adı, manevi yönden de hazırlıyor insanı🥰

amiin cümlemiz aminn
Allah yardımcın olsun canımm, üzülmeyesin hallolur sen evladını düşün güzel düşün sadece, önemli olan bizşm ve evladımızın sağlığı, güzel videolar ve kitaplar var arada onları bakıp rahatlıyorum tavsiye ederim dr. ayşe duman var youtube de içini rahatlatıyor konuşması, bir de kitap aldım okuyım diye doğuma hazırlık bi kaç, birisini tavsiye ederim tevekkül doğum adı, manevi yönden de hazırlıyor insanı🥰
bir yandan hazırlıklar, eksiklikleri tamamlamaya çalışıyoruz bir yandan da psikolojik olarak hazır olmak için çabalıyoruz, biraz stres oluyor ister istemez, heyecan çok oluyor, dua edelim hep birbirimize, inşAllah 🤗🥰❤️

sizin de mide yanmanız oluyor mu bu aralar arttı benim, bide yatarken rahatsız gibiyim zor uyumaya başladım artık karın iyice büyüdü tabi❤️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar