Kaşinma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kaşinma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 328 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kaşinma
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar son haftalarim kaldi . Ve acayip kaşinma var vajinanda. Bunu yaşayan varmi acaba😥
Ya benimde ilk üç aylıkken aşırı kötü yanma kaşıntı olmuştu. Antibiyotige kadar kullanmak zorunda kaldım çünkü bonreklerime kadar vurmuştu. Sonra doktor bı fitil verdi geçti ve benimde şuan günlerim artık yeniden başladı çok kötü kaşıntı var günde resmen yirmi kez iç çamaşırı değiştiriyorum

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Ya benimde ilk üç aylıkken aşırı kötü yanma kaşıntı olmuştu. Antibiyotige kadar kullanmak zorunda kaldım çünkü bonreklerime kadar vurmuştu. Sonra doktor bı fitil verdi geçti ve benimde şuan günlerim artık yeniden başladı çok kötü kaşıntı var günde resmen yirmi kez iç çamaşırı değiştiriyorum
Aynen kaşiyincada. Tualetimi yaparken çok kotü yaniyorr napicazya . Benimde ilk aylarda inanilmaz kaşinti vardi. Krem surtum bir kaç haftadan gecdi amma yine başiloy. Hamileliyim-35.5
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mantar enfeksiyonu olmuşsun dur canım doktoru la görüş ilaç verir aynı zamanda bol su iç
Suu çokk tüketiyorum canim. Onda sorun yokda. Ilac istemiyorummm. Zaten sürekli kusuyorum. Midem hazzetmiyo ilaci🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar