Sorum var Kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Songlll tarafından oluşturulan Kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 462 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaşıntı
Konbuyu başlatan Songlll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
38 haftalık hamileyim heryerim kaşınıyor yara oldu kaşımaktan ne yapabilirim ayni durumdan olanlar varmı
Kuzum gebelik döneminde kaşıntı yaşanmasının değişen hormon dengesi ile olabilir hızla değişen hormonlar cildin hassaslaşmasına neden oluyor hassaslaşan cilt nedeniyle kaşıntı yaşanması normaldir endişe etme canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
38 haftalık hamileyim heryerim kaşınıyor yara oldu kaşımaktan ne yapabilirim ayni durumdan olanlar varmı
Doktoruna söyle karaciğer enzimleri ne baksın canım ben 35. Haftadan beri çekiyordum o kaşıntıyı gecen hafta doğum ettim hala devaö ediyopr karaciğer enzimine baktırdım baya yüksek çıktı gebelikte bazı insanlar da yükseliupr doktoruna söyle bakılsın ilaç filan verir ihmal etme canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soguk suyun altına girerek kaşıntıyı hafifletirsşn aşırı sıcak suya girme tetikliyor kaşıntıyı çok sıcak ortamda durma üstüne boş kıyafetler giy bir nebze olsun rahatlarsın geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar