Kavga ile ilgili postlar açmayın artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Kavga ile ilgili postlar açmayın artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,248 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kavga ile ilgili postlar açmayın artık
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kendi aranızda çözemediğiniz konuları burada post olarak açıyorsunuz.sizin çözemediğiniz konuyu moderatörler ya da üyeleri nasıl çözsün.konuyu okudum ama kim haklı kim haksız anlamadım. O yüzden hesap engelleme ya da kişiyi silme gibi bir durumumuz olamaz. Burasi sanal alem bilgi alışveriş platformu lütfen uygulamayi gerektiği gibi kullanın.herkes birbirine saygı sevgi çerçevesi içerisinde davransın. 1 kişi kavga postu açıyor anlatıyor konuyu sonra tekrar başka birisi post açıyor ne gerek var böyle şeylere.sonra moderatörler işini yapmıyor oluyor napalim yani o zaman hepinizi silelim uygulamadan kim haklı kim haksiza bakmadan. kavga ve kavga postu istemiyoruz artık. hayırlı sahurlar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kendi aranızda çözemediğiniz konuları burada post olarak açıyorsunuz.sizin çözemediğiniz konuyu moderatörler ya da üyeleri nasıl çözsün.konuyu okudum ama kim haklı kim haksız anlamadım. O yüzden hesap engelleme ya da kişiyi silme gibi bir durumumuz olamaz. Burasi sanal alem bilgi alışveriş platformu lütfen uygulamayi gerektiği gibi kullanın.herkes birbirine saygı sevgi çerçevesi içerisinde davransın. 1 kişi kavga postu açıyor anlatıyor konuyu sonra tekrar başka birisi post açıyor ne gerek var böyle şeylere.sonra moderatörler işini yapmıyor oluyor napalim yani o zaman hepinizi silelim uygulamadan kim haklı kim haksiza bakmadan. kavga ve kavga postu istemiyoruz artık. hayırlı sahurlar
Hayırlı sahurlar katılıyorum 👏 ve de herkes kendini bilse, güzel düzgün davransa konuşsa ve dmden halletseler böyle olmaz vAllahi aralarında olanı kimse bilmese daha iyi olur

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
@Demetdemet le geçenlerde konuşmuştuk neden resim koymadigini sormuştum oda bilmiyorum resim koymayı demişti teknolojiden pek anlamadigini söylemişti vatsapa bile koymuyorum demişti neden bu kadar buyuttunuz ki ne zamandan beri burdayım demetin bı kötülüğünü görmedim ve herkes onu seviyordu bunu dile getiriyolardi hep 🤔aynı şekilde @HÜLYA arkadaşımız da öyle herkese yardımcı olan iyimser bı anne adayı 🥰niye bu kadar büyüdü bu resim olayı onu anlamadım yok yere kırmayın birbirinizi vallah değmez ya bu kadar ciddiye almayın herşeyi güzel anneler neyse inşallah düzelir 🤲 🌹🌹🌹🤲 Hayırli sahurlar herkese 🥰❤️❤️

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım sen değilde moderatörlerin bazıları kendi arkadaşları haksız olmasına rağmen savunmaya geçiyor bende buna sinir oluyorum herkes işini hakkıyla yapsın arkadaşıysa gitsin dışarda savunsun burda kimsenin ne günahına girsin nede hakkına ayiptir günahtır kim olursa olsun burda bı kişinin hakkını yerlerse o zaman girerim bende devreye net!!

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Valla canım sen değilde moderatörlerin bazıları kendi arkadaşları haksız olmasına rağmen savunmaya geçiyor bende buna sinir oluyorum herkes işini hakkıyla yapsın arkadaşıysa gitsin dışarda savunsun burda kimsenin ne günahına girsin nede hakkına ayiptir günahtır kim olursa olsun burda bı kişinin hakkını yerlerse o zaman girerim bende devreye net!!
Gereksiz tartışma yapıyorlar konuyu da anlamadım zaten cnm küfür tehdit olmadığı sürece engelleme gibi bir durumumuz yok ama hepsine uyarı vermeliyiz bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı sahurlar katılıyorum 👏 ve de herkes kendini bilse, güzel düzgün davransa konuşsa ve dmden halletseler böyle olmaz vAllahi aralarında olanı kimse bilmese daha iyi olur
Aynen öyle cnm kendi aralarında grup kuruyorlar tartışma yapıyorlar konuyu post olarak açıyorlar buna bizim yapabileceğimiz birşey yok.

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Gereksiz tartışma yapıyorlar konuyu da anlamadım zaten cnm küfür tehdit olmadığı sürece engelleme gibi bir durumumuz yok ama hepsine uyarı vermeliyiz bence

Aynen öyle cnm kendi aralarında grup kuruyorlar tartışma yapıyorlar konuyu post olarak açıyorlar buna bizim yapabileceğimiz birşey yok.
Sonunda adaletli ve eşit konuşan bı moderatör tebrik ederim vala ❤️

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Bu mübarek günü birbirinizi kırmayın 3 günlük dünya zaten anlasamiyorsaniz birbirinizle muhatap olmayın tartışmayın bu kadar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Tabiki de haklısın kendi aralarında olan şey netice de herkes rahatsız oluyor biri birine cephe alıyor herşey güzellikle hallolur böyle şeylere bence gerek yok şurada kadın kadına soru soruyoruz bilmediğimizi öğreniyoruz bildiğimizi söylüyoruz gerek yok yani moderatörler hangi birine yetişsin insan kendine dur diyecek ❤️❤️

Bu mübarek günü birbirinizi kırmayın 3 günlük dünya zaten anlasamiyorsaniz birbirinizle muhatap olmayın tartışmayın bu kadar
Aynen öyle katılıyorum 👏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar