Kaybetme korkusu

• Konbuyu başlatan Nurcanlı
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurcanlı tarafından oluşturulan Kaybetme korkusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,694 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaybetme korkusu
Konbuyu başlatan Nurcanlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Enel
N

Nurcanlı

Guest
Selam kızlar 16 haftalık hamileyim. Ama içimde sürekli bir kaybetme korkusu var ya bebeğime bişey olursa diye. Bu korku içimi kemiriyor. Elimden gelse her hafta doktora kontrole giderim. :(

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canim hamilelik hormanlarindan kendini annellige hazirliyorsun hemen hemen bütün anneler bu korku ile yasiyor içini ferah tut Rabbim yavrularımizi sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 🤲

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canim hamilelik hormanlarindan kendini annellige hazirliyorsun hemen hemen bütün anneler bu korku ile yasiyor içini ferah tut Rabbim yavrularımizi sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam kızlar 16 haftalık hamileyim. Ama içimde sürekli bir kaybetme korkusu var ya bebeğime bişey olursa diye. Bu korku içimi kemiriyor. Elimden gelse her hafta doktora kontrole giderim. :(
Cnm bnde de var o korku şuan bile 1 saat hareketlerinin hissetmezsem resmn ağlayacak duruma geliyorum korkma Allah büyüktür hayrlsiyla doğsun bebeklerimiz inşallah rabbim acılarını göstermesin 🤲

Cnm bnde de var o korku şuan bile 1 saat hareketlerinin hissetmezsem resmn ağlayacak duruma geliyorum korkma Allah büyüktür hayrlsiyla doğsun bebeklerimiz inşallah rabbim acılarını göstermesin 🤲

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende sürekli öyleyim canım çok zor bi psikoloji bazen baş edemiyorum herşeye sürekli acaba bişey mi oldu diye endişeyle yaklaşıyorum daha dün ultrasona girmeme rağmen bugün ufacık bi ağrıda hemen bişey mi oldu acaba diye düşünüp duruyorum nasıl atacağımı bilmiyorum bu duyguyu birde ilk gebeliğim olduğu için hiç bir dönemin olayını bilmiyorum 😔

N

Nurcanlı

Guest
Bende sürekli öyleyim canım çok zor bi psikoloji bazen baş edemiyorum herşeye sürekli acaba bişey mi oldu diye endişeyle yaklaşıyorum daha dün ultrasona girmeme rağmen bugün ufacık bi ağrıda hemen bişey mi oldu acaba diye düşünüp duruyorum nasıl atacağımı bilmiyorum bu duyguyu birde ilk gebeliğim olduğu için hiç bir dönemin olayını bilmiyorum 😔
Benimde aynı sürekli korku endişe içinde geçiyor günlerim

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Aynisi benimde var canim gercekten korkuyorum devamli yatiyorum ama dua edeiyorum Rabbime tek yardimcim tek inanacim kimseye vermesin evlat acisi buarada ayniyiz hafta olarak

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk gebeliğim maalesef benimde aynı her an kafamda bı olumsuz dusunce oluyo bazen çok korkuyorum nerdeyse her hafta doktora gitmek istiyorum. En ufak şeyde acaba ? sözcüğü kafamı kemiriyo. Rabbim sağ salim evlatlarimizi kucağımıza versin🌸

Tüm sayfalar yüklendi.