Kayınvalidem karışıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kayınvalidem karışıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,782 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalidem karışıyor
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık gebeliyim kayınvalidem hep karışıyor beşik alma şunu alma bunu alma bana diyor beşik alma koltukta uyut bazada uyut gereksiz ne alıyorsun daha nelere karışacak bilmiyorum hastane bile karışıyor bebek koltukta baza da uyurum ya hiç 🤔🤔🤔

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık gebeliyim kayınvalidem hep karışıyor beşik alma şunu alma bunu alma bana diyor beşik alma koltukta uyut bazada uyut gereksiz ne alıyorsun daha nelere karışacak bilmiyorum hastane bile karışıyor bebek koltukta baza da uyurum ya hiç 🤔🤔🤔
Canım doğuma kadar çok karışırlar daha sen takma eşinle anlaştıktan sonra gerisinin dediğinin önemi yok tabi eşin kaynananı dinlemiyorsa

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür dinlemiyor ama beni kayınvalidem sinir ediyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gitsin kızına karışsın

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bayramda bizdeler kurbanı bizimle kesecek ler😒😒😒

Bayramda bizdeler kurbanı bizimle kesecek ler

Bayramda bizdeler kurbanı bizimle kesecek ler

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sen ona sukret benimkk dogumuma kdr karisio sancm var oglna diorummm oda oglmm yalanci sancidr smdi gotursen sezeryna alirlar lafini hemen edio 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar