Sorum var Kaynana ve bebek aç demesi 🤮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kaynana ve bebek aç demesi 🤮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,210 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana ve bebek aç demesi 🤮
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 4.ayinda ve kaynanam bebeğim dünyaya geldiğinden beridir bu çocuk aç bu çocuk aç diye diye en son bagiracam çığlığım şehri inletecek 🤣🤣🤣🤣 bı tek benim kaynanami böyle diyor acaba🤮🤔🤔 aç demedigi anda da bebeğin sesi azıcık çıksa bu çocuk hasta diyor delirecem cidden bazen kendimi tutuyorum herhalde aşırı sabirliyim yerimde kim olsa cekicen olurdu 🤣🤣🤣

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim 4.ayinda ve kaynanam bebeğim dünyaya geldiğinden beridir bu çocuk aç bu çocuk aç diye diye en son bagiracam çığlığım şehri inletecek 🤣🤣🤣🤣 bı tek benim kaynanami böyle diyor acaba🤮🤔🤔 aç demedigi anda da bebeğin sesi azıcık çıksa bu çocuk hasta diyor delirecem cidden bazen kendimi tutuyorum herhalde aşırı sabirliyim yerimde kim olsa cekicen olurdu 🤣🤣🤣
Canını sıkma canım hepsi aynı bunların doktor kontrolüne kaynananıda götür kendisi duysun gelişimi kilosu iyi diye sende doktordan rica et aferdersin gerizekaliya anlatır gibi anlatsın 🤭 o zaman ikna olur.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Canimm ah ah bende sabırlıym ne yazık ki ve benimki de aynıydı zorla süt verdi icmedi oğlum öyle anldi aç olsa 2.5 sne emmezdi bir ara kusuyordu sütün yaramıyor dedi doktora gttn hiç bişi yok dedi oğlum ayına göre bayağı kiloluydu masallah hepsi aynı yaaa oyy
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canını sıkma canım hepsi aynı bunların doktor kontrolüne kaynananıda götür kendisi duysun gelişimi kilosu iyi diye sende doktordan rica et aferdersin gerizekaliya anlatır gibi anlatsın 🤭 o zaman ikna olur.
İyiydi bu 😀😀😀

Yalnız değilsin 😀😀😀😀😀

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canimm ah ah bende sabırlıym ne yazık ki ve benimki de aynıydı zorla süt verdi icmedi oğlum öyle anldi aç olsa 2.5 sne emmezdi bir ara kusuyordu sütün yaramıyor dedi doktora gttn hiç bişi yok dedi oğlum ayına göre bayağı kiloluydu masallah hepsi aynı yaaa oyy

İyiydi bu 😀😀😀

Yalnız değilsin 😀😀😀😀😀
Kaynana konusu duyunca bu aralar saçlarım diken diken oluyor canım 🤭🤣🤣

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hay Allah razı olsun mükemmel bir fikir vallahi ben de hazırlıklı olayım aklımın köşesine not ettim 💃🌸

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kaynana konusu duyunca bu aralar saçlarım diken diken oluyor canım 🤭🤣🤣
He ya 😀 demin de Sümeyra nin postta yazmıştık 😀 seninki nasıldı canım ? Kız benimki aslında dünya iyisi ama bazen işte değişik yol sütün yaramıyor yok sütün az kalın giydirme erkek çocuk sevmez diodu onun ilk torun benim ilk çocuk ince de giydirince ay donmus çocuk diodu 😀

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim öyle şişko değil diye demedigi kalmadı 4 aydır psikolojimle oynuyor resmen onun yüzünden bebeğime mama verdim ara ara şuan öyle düzensiz ki mememi tutmaz oldu . Gelişimi iyi şükür Rabbime ama anlamıyor diyorum yaa Allah aşkına teyze ya Allah korusun bir sorunu olsaydı ya yeter zayıf deme zayıfsa benm bebeğim yani 😭 çıldıracam sırf kötü gelin demesinler diye susuyorum eşime de kıyamıyorum .

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
He ya 😀 demin de Sümeyra nin postta yazmıştık 😀 seninki nasıldı canım ? Kız benimki aslında dünya iyisi ama bazen işte değişik yol sütün yaramıyor yok sütün az kalın giydirme erkek çocuk sevmez diodu onun ilk torun benim ilk çocuk ince de giydirince ay donmus çocuk diodu 😀
İşte bu saçların beyazlamasına sebep kızzzz orta yolu nasıl bıldunuz peki 🫣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar