Kaynana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hayalcianne tarafından oluşturulan Kaynana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,534 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kaynana
Konbuyu başlatan Hayalcianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mâriye

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Ayy kızlar biriyle dertleşmek istiyorum. Evde hep yanımda konuşamıyorum şiştimm. Sürekli kendini övüyo. Yetmiyor 1 ay torununj sevsin diye onda kalcakmışım güya ben uyucakmışım o toruna bakacakmış hiçç inanmıyorum ben ev işi yapcam oda çocuğumu kucağımdan çalcak gibime geliyo.

Bize gelince yatağınıza alıştırmayın. Kendisine gelince annesi emzirir alırım yatağıma kokumj alışırsa peşime ağlar diye hayaller kuruyor.
Daha doğurmadım.

Ne kötü kaynanalar duyup okuyoruz. Onlara kıyasla iyi hoş ama kaynana işte yaa ne dese mi batıyor. 1 aydır bizde doğumu bekliyoruz ondan mı bıktım bilmiyorum.

Daha ne torun hayalleri var. Okul çağında Yazları onun yanında kalacakmış y
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy kızlar biriyle dertleşmek istiyorum. Evde hep yanımda konuşamıyorum şiştimm. Sürekli kendini övüyo. Yetmiyor 1 ay torununj sevsin diye onda kalcakmışım güya ben uyucakmışım o toruna bakacakmış hiçç inanmıyorum ben ev işi yapcam oda çocuğumu kucağımdan çalcak gibime geliyo.

Bize gelince yatağınıza alıştırmayın. Kendisine gelince annesi emzirir alırım yatağıma kokumj alışırsa peşime ağlar diye hayaller kuruyor.
Daha doğurmadım.

Ne kötü kaynanalar duyup okuyoruz. Onlara kıyasla iyi hoş ama kaynana işte yaa ne dese mi batıyor. 1 aydır bizde doğumu bekliyoruz ondan mı bıktım bilmiyorum.

Son düzenleme:

Mervee

Kayıtlı Üye
rank

Daha doğurmadım.

Aman canım hiç istekleri bitmez torun sevgisi eyvallah da çok aşırıya kaçıyorlar. Bayram günü kaynanam sabah babası işe giderken getirsin akşam geri götürsün diyor. Dedim asla olmaz ben nereye o oraya daha 3 yaşına yeni gircek. Ben bırakır mıyım çocuğumu. Kahvaltı yaparken kayınpederim sürekli kesme şeker yedirdi çılgına döndüm verme dedikçe sanki inadına yapıyorlar takmıyorlar bile. Valla kendin bak kimseye bırakma kaynanam gelin kalın veya çocuk kalsın diye ısrar edip duruyor. Benim bi düzenim kurallarım var bu düzeni bozdurmam kimseye. Sende hiç birşeye fırsat verme 🤗🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Daha doğurmadım.

Canım daha dogurmamışsın şimdiden sana mantıksız gelen şeylerde tepkini koy alttan alttan saygı çerçevesinde söyle doğduktan sonra önünü alamazsın ben öyle yaptım şimdi kaynanam bakıyor bebeğime duracağı yeri çok iyi bilir ilk doğunca da hiç laf etmedi kendi bildiğini yapamadı izin vermeyeceğimi bilir çünkü

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank

Daha doğurmadım.

Ay biz hala kaynanamla yaşıyoruz. Yukarıda Allah var şimdilik hiç bir şeye karışmadı tam tersine her şeye destek oldu yatağını aldı bir sürü giysi aldı hatta bizim giysi almamıza gerek bile kalmadı. Ama çocuk doğuyunca karışır gibi geliyor sanki. Aslında eşim benim yaşım biraz daha küçük olduğu için bana pek güvenmiyor bu arada 22 yaşındayım yani küçük felan değilim bence. Bana gövenmediği için ikide bir bişeyler alırken filan hep kaynanama fikir soruyor veya ona danışıyor bana sormuyor bile. Çocuk doğduğunda ben tek başıma öğrenmek isterim ona bakmayı ama eşim bence kaynanamıda sokucak araya. Allahım sonumuzu hayır etsin 😊

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Aman canım hiç istekleri bitmez torun sevgisi eyvallah da çok aşırıya kaçıyorlar. Bayram günü kaynanam sabah babası işe giderken getirsin akşam geri götürsün diyor. Dedim asla olmaz ben nereye o oraya daha 3 yaşına yeni gircek. Ben bırakır mıyım çocuğumu. Kahvaltı yaparken kayınpederim sürekli kesme şeker yedirdi çılgına döndüm verme dedikçe sanki inadına yapıyorlar takmıyorlar bile. Valla kendin bak kimseye bırakma kaynanam gelin kalın veya çocuk kalsın diye ısrar edip duruyor. Benim bi düzenim kurallarım var bu düzeni bozdurmam kimseye. Sende hiç birşeye fırsat verme 🤗🥰
Ayy valla dedim biraz ama yine bitmiyorki hayalleri yaa.
Çok iyi çocuk bakarmış kilo aldırma tarifleri veriyor. Tombalakmış çocukları. Dicem banane sağlıklı olsun yeter tombalak sevmem ki zaten. Herkesin mi böyle kaynanası acaba iyiliğide var kesinlikle inkar edemem

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ayy valla dedim biraz ama yine bitmiyorki hayalleri yaa.
Çok iyi çocuk bakarmış kilo aldırma tarifleri veriyor. Tombalakmış çocukları. Dicem banane sağlıklı olsun yeter tombalak sevmem ki zaten. Herkesin mi böyle kaynanası acaba iyiliğide var kesinlikle inkar edemem
Ya iyiler hoşlar da çocuk konusun da dozunu aşıyorlar bazen, kilo aldırıp ne yapçak kilolu olan sağlıklı olmuş olmuyor ki. Biraz geri kafalılık da var herşeyi bilmiş ayakları falan. Benimki benden yüz bulup fazla burnunu sokamıyor 🤣mesafe iyi canım çok yüz verme 🤣

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha dogurmamışsın şimdiden sana mantıksız gelen şeylerde tepkini koy alttan alttan saygı çerçevesinde söyle doğduktan sonra önünü alamazsın ben öyle yaptım şimdi kaynanam bakıyor bebeğime duracağı yeri çok iyi bilir ilk doğunca da hiç laf etmedi kendi bildiğini yapamadı izin vermeyeceğimi bilir çünkü
Ayy birde eş faktörü varr yaa eşim diyo kundakla anne fiziği güzel olsun.
Diyorum ne alaka geninde ne varsa fiziği o olur kundaklamı olır o iş..... Yaa sabırrr yarabbim

Çoğu şeye istemiyorum dedim ama hayalli bitmiyor kii her kaynana mı böyle

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Daha doğurmadım.

Maşallah kuzum daha doğmadan ne hayaller kurmuş kadın 😁

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum daha doğmadan ne hayaller kurmuş kadın 😁

Kurbanda 2 aylık bebekle ben çalışcakmışım o torun bakcakmış... Emzir birde anne diyecektim ayy.. Gerçi fiyatlar ne nasip olurmu ama insanın kurban hevesini bile kırıyor...

Bu nekii en beterrii
Okul çağına gelince ikametgahını nenesi gilin eve aldırcakmışızki tanıdığı sınıf öğretmeni okutcakmış yavrumu

Dedesine nenesine düşkün olacakmışmışmış çok ağlarmış o zaman biz görürmüşüzz

Farklı şehirlerdeyiz şimdilik Allah yaklaştırmasınnn...

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kurbanda 2 aylık bebekle ben çalışcakmışım o torun bakcakmış... Emzir birde anne diyecektim ayy.. Gerçi fiyatlar ne nasip olurmu ama insanın kurban hevesini bile kırıyor...

Bu nekii en beterrii
Okul çağına gelince ikametgahını nenesi gilin eve aldırcakmışızki tanıdığı sınıf öğretmeni okutcakmış yavrumu

Dedesine nenesine düşkün olacakmışmışmış çok ağlarmış o zaman biz görürmüşüzz

Farklı şehirlerdeyiz şimdilik Allah yaklaştırmasınnn...
Valla kuzum değişik kayınvaliden varmış 🤭Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar