Kayseri şehir hastanesi kadın doğum giden var mı ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çiğdempatir tarafından oluşturulan Kayseri şehir hastanesi kadın doğum giden var mı ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,341 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayseri şehir hastanesi kadın doğum giden var mı ??
Konbuyu başlatan Çiğdempatir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miraçınannesi

Çiğdempatir

Kayıtlı Üye
rank
Ben Sarıkaya ya gidiyordum ama ordaki doktor kötüymüş herkes öyle dedi şehir Hastanesi'ne gideniniz varmı doktor önere bileceğiniz ya da bide doğum yapan varsa neler yaşadı aceba anlatabilir misiniz?

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben Sarıkaya ya gidiyordum ama ordaki doktor kötüymüş herkes öyle dedi şehir Hastanesi'ne gideniniz varmı doktor önere bileceğiniz ya da bide doğum yapan varsa neler yaşadı aceba anlatabilir misiniz?
Gitmedim ama gidenler sehır hastanesindeki doktorları pek iyi olduğunu soylemıyor Mehmet ak diye bi doktor var ona gıtmıstım bide Nazmiye bayraktar Cok bilgili bi doktor dıgerlerıne gore ilgili canım

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ben normalde kayseriliyim ama muglada yaşıyorum kayseriye geldiğinde yeni hamileydim kadın doktorlardan çok erkek drlar daha iyi ertuğrul sen çok iyiydi sorularımı sordum gayet iyi şekilde açıkladı ama kadin doktorlar hiç iyi değildi tavsiyem ertuğrul bey içeri eşinizi de alıyor

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben lejşr hastanesine gidiyorum canım orda doğum yapacağım inşallah oğlum gelirse artık 😄 Cevat Rıfat cündübey benim doktorum ve çok memnunum çevremde çok kişi ona gidiyor ve doğumunu ona yaptırdılar. Şehir hastanesinde tabiki iyi olan doktor da var olmayan da var ama rastgele Bi doktora gitme hepsi iyi değil. Eğer randevu bulamazsan Cevat beye sabahtan gittiğinde 9da randevu bulamadığını söyleyince sana kağıt veriyor onunla sıra alabiliyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar