Sorum var Kayseride olup hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz bilgi lütfen

• Konbuyu başlatan Ayşenur38
  • Toplam 0 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenur38 tarafından oluşturulan Kayseride olup hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz bilgi lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 372 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayseride olup hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz bilgi lütfen
Konbuyu başlatan Ayşenur38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenur38
A

Ayşenur38

Guest
Mrb kızlar ben kayseriden Ayşenur 29 haftalık gebeyim bu zamana kadar hep erkilet deki kadın doğuma gittim kıvanc beye ama benm gebelik ler sıkıntılı oldu hep şehir hastanesinde 1 doktorda muane olmak cok zor bana doktor önerisi olan var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim gebeligimde sıkıntılıydi bende çok hastaneye gittim Dr çok değiştirdim gebeligimin 20.haftasinda erciyes hastanesine gittim mehmet karahancer beye çok memnunum doktorumdan tavsiye ederim ama kıvanç beyede çok iyi doktor diyorlar tercih senin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim gebeligimde sıkıntılıydi bende çok hastaneye gittim Dr çok değiştirdim gebeligimin 20.haftasinda erciyes hastanesine gittim mehmet karahancer beye çok memnunum doktorumdan tavsiye ederim ama kıvanç beyede çok iyi doktor diyorlar tercih senin canim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar