Sorum var Kese düzensiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilera tarafından oluşturulan Kese düzensiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 391 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese düzensiz
Konbuyu başlatan dilera
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dilera

dilera

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce yazmıştım kanamam oldu ve kan uyuşmazlığı iğnesi yaptı doktor tekrar dün kontrole gittim kanama biraz azalmıştı keseyı de gördük ama doktor kesenin düzensiz olduğunu söyledi ve bebeği görmedi 10 gün sonra tekrar gel dedi şu an 6 haftalık hamileyim ama 7 de olabilir emin değilim tam sizce bebeği görmemesi normal mi bide kese düzensiz şekli düzgün olur mu acaba

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalıksan bebeği diğer gidişinde görmesi mümkün, geç döllenme gibi bir durum söz konusu olabilir. Ama 7 haftalıksan pek emin olamadım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son adet tarihin ne

dilera

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalıksan bebeği diğer gidişinde görmesi mümkün, geç döllenme gibi bir durum söz konusu olabilir. Ama 7 haftalıksan pek emin olamadım.

Son adet tarihin ne
Benim değerim 16 ağustosta 35 bin çıktı 19 ağustosta 44 bin çıktı sence artışı nasıl düşük mü olmuş bebeği ondan mı goremedık acaba bılmıyorum

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Son adet tarihin ne ona göre 6 haftalıkmı 7 haftalık mı bilelim. Ama HCG baya yüksek boş gebelik gibi bir durum olsa o kadar yüksek olmaz muhtemelen, değerine göre sağlıklı gebelik gibi duruyor.

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim değerim 16 ağustosta 35 bin çıktı 19 ağustosta 44 bin çıktı sence artışı nasıl düşük mü olmuş bebeği ondan mı goremedık acaba bılmıyorum
Normalde 2 günde 2 katı artması lazım 35 ise 2 katı mantığı ile 44 az olmuş canım 44 den fazlanıdır yazıyor yoksa direk 44 bin mi yazıyor

dilera

Kayıtlı Üye
rank
Normalde 2 günde 2 katı artması lazım 35 ise 2 katı mantığı ile 44 az olmuş canım 44 den fazlanıdır yazıyor yoksa direk 44 bin mi yazıyor
Direk 44 bin yazıyor

Son adet tarihin ne ona göre 6 haftalıkmı 7 haftalık mı bilelim. Ama HCG baya yüksek boş gebelik gibi bir durum olsa o kadar yüksek olmaz muhtemelen, değerine göre sağlıklı gebelik gibi duruyor.
Son adete göre değilde ben ovulasyon testi kullanıyordum 14 temmuzda yumurtlama gördüm gebelik olmuşsa 14 temmuzdan sonra olmuştur oda 6 haftalık ama son adetim 26 hazıran

Son adet tarihin ne
26 Haziran ama ovulasyon testi kullanıyordum doktor kontrolunda 14 temmuzda yumurtlama oldu değerlendirdik sonra hamile olduğumu öğrendim 6 ağustosta beta 1000 di sonra 16 ağustosta 35 bindi 19 ağustosta 44 bin oldu ama kanamam çoktu içerde şimdi azaldı fakat doktor kese düzensiz dedi bebeği görmedi pazartesi tekrar kontrole gideceğim bakacak tekrar

Kızlar sağ taraftaki kese rahmin aşağıdaki alan da azalan kanama yeri doktor kese düzensiz dedi pazartesi tekrar çağırdı bebek görünmüyor dedi zaten doktor düşük ihtimalimin yüksek olduğunu düşünüyor ama bende hep bi umut belki sağlıklı gebeliktir diye bekliyorum ama korkuyorum işte 19 unda beta 44 bin çıktı ama yanında büyültür işareti yoktu sizce kese düzelir mi

Ekli dosyalar

• IMG_3357.jpeg
    IMG_3357.jpeg
    101.3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_3357.jpeg
    IMG_3357.jpeg
    101.3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
N

Nurysf

Guest
Merhaba benimde 7 haftalık götünmedi 1 hafta sonra gittiğimde hem Bebeği gördüm hem kalp atışını dinledik içinizi ferah tutun rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin 🥰

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Direk 44 bin yazıyor

Son adete göre değilde ben ovulasyon testi kullanıyordum 14 temmuzda yumurtlama gördüm gebelik olmuşsa 14 temmuzdan sonra olmuştur oda 6 haftalık ama son adetim 26 hazıran

26 Haziran ama ovulasyon testi kullanıyordum doktor kontrolunda 14 temmuzda yumurtlama oldu değerlendirdik sonra hamile olduğumu öğrendim 6 ağustosta beta 1000 di sonra 16 ağustosta 35 bindi 19 ağustosta 44 bin oldu ama kanamam çoktu içerde şimdi azaldı fakat doktor kese düzensiz dedi bebeği görmedi pazartesi tekrar kontrole gideceğim bakacak tekrar

Kızlar sağ taraftaki kese rahmin aşağıdaki alan da azalan kanama yeri doktor kese düzensiz dedi pazartesi tekrar çağırdı bebek görünmüyor dedi zaten doktor düşük ihtimalimin yüksek olduğunu düşünüyor ama bende hep bi umut belki sağlıklı gebeliktir diye bekliyorum ama korkuyorum işte 19 unda beta 44 bin çıktı ama yanında büyültür işareti yoktu sizce kese düzelir mi
Allah bilir canım ama inşallah düzelir 🤲🏻

dilera

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.