Kese düzensizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde GülsEmin tarafından oluşturulan Kese düzensizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 544 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı Kese düzensizliği
Konbuyu başlatan GülsEmin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

GülsEmin

Kayıtlı Üye
rank
Tamam Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. 5 haftalık gebeliğim var fakat kese düzensizliğim varmış. Düşük tehlikem var bu sebeple.. Bunu yaşayan var mı? Böyle bir durumla karşılaşmış olan..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tamam Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. 5 haftalık gebeliğim var fakat kese düzensizliğim varmış. Düşük tehlikem var bu sebeple.. Bunu yaşayan var mı? Böyle bir durumla karşılaşmış olan..
İlk öncelikle hoşgeldin kuzum ve hayırlı olsun doktorun ne diyor bu konuda, ilaç filan başladı mı düşüğe karşı progestan gibi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun ve Geçmiş olsun canım inşallah yakın zamanda sağlıklı bı şekilde ilerlemeye başlar gebeliğin Rabbim evladını korusun 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun kuzum inşallah gebeliğin sağlıklı geçer bı olmusuzluk olmaz inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar