Kese etrafında kanama

• Konbuyu başlatan Hamiş anneler
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamiş anneler tarafından oluşturulan Kese etrafında kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 811 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese etrafında kanama
Konbuyu başlatan Hamiş anneler
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ikizler annesi
H

Hamiş anneler

Guest
Kızlar merhaba bugün doktora gittim 5 haftalik hamileyim ama kesenin etrafinda kanamam varmis ve düşük riskim varmış. Böyle olupta düzelen oldu mu acaba

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün doktora gittim 5 haftalik hamileyim ama kesenin etrafinda kanamam varmis ve düşük riskim varmış. Böyle olupta düzelen oldu mu acaba
Benimde 14 haftalık iken vardi kese etrafimda.kanamam oldu fazlasıyla hastanede yattım 1 gun iğne ilac durduruldu kanamam. Ardından 20. Haftama kadar progestan kullandım ve kahverengi lekem vardi o dönemde fazlasıyla. Ama çok şükür suan 26 haftaligim. Kendinizi fazla yormayin dikkat edin. Insallah gecer bir an once🤗

Z

Zeyno

Guest
Benm de kanamam oluyor ama bebegımin etrafı temız dinlenin Bol bol nasibi varsa ne kadar kanda olsa gelır inşallah korkmayın tevekkül edin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 14 haftalık iken vardi kese etrafimda.kanamam oldu fazlasıyla hastanede yattım 1 gun iğne ilac durduruldu kanamam. Ardından 20. Haftama kadar progestan kullandım ve kahverengi lekem vardi o dönemde fazlasıyla. Ama çok şükür suan 26 haftaligim. Kendinizi fazla yormayin dikkat edin. Insallah gecer bir an once🤗
Çok teşekkür ederim 🤗🤗

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benim 2. Oğlanda 6. Aya kadar devam etti kanamalarım öyle böyle de olmuyordu tek seferde yarım litreden fazla kan boşaldığını bile bilirim. Bir süre hastanede yattım, sürekli ilaç tedavisi görüyordum şükür atlattık sağlıkla doğdu. Nasibi varsa onlar bi şekilde geliyor dünyaya canım korkma. Drun ilaç vermiştir zaten düzenli kullan ihmal etme, kendini yoracak şeyler yapma dikkat et. Sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikizlerime 9 haftalık hamileyken su gibi pembe renginde kanamam başladı bildiğin ped koydum artık ertesi gün doktora gittiğinde kese etrafında kanama var dedi ve iğne başlattı progestan zaten kullaniyordum bol bol su içtim dinlendim hep kanamam 3 gün sonrasında kahverengi lekelenme olarak bitti.Igneni vuruluyorsun zaten progestanda kullanıyorsun bol bol su iç ve dinlen inan bana bitecek bebeğe zarar verdiğini düşünmüyorum çünkü kesenin dışında bi kanama olduğu için doktor öyle demişti çok geçmiş olsun sakın stres yapma kendine..

Tüm sayfalar yüklendi.