Kese var bebek görünmüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Acelya60 tarafından oluşturulan Kese var bebek görünmüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 758 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kese var bebek görünmüyor
Konbuyu başlatan Acelya60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Acelya60

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5 hafta 5 günlük hamileyim ama kese var bebek görünmüyor doktor da haftaya gözükebilir dedi sizde de böyle birşey oldu mu çok korkuyorum ya hiç gozukmesse diye

Irmak

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5 hafta 5 günlük hamileyim ama kese var bebek görünmüyor doktor da haftaya gözükebilir dedi sizde de böyle birşey oldu mu çok korkuyorum ya hiç gozukmesse diye
7.haftada görünüyo canım. İlk başta kese oluşuyor sonra bebeğin kalbi. Korkmana gerek. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤗

Sonikiüç

Kayıtlı Üye
rank
Beta hcg yi hiç olctunuz mu? Düzenli artıyorsa sıkıntı yoktur. Zaten küçük daha kimisi geç dolleniyor anca görünür bir iki güne muhtemelen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Stres yapma kuzum ben 6+2 de hem kese hem bebek hemde kalp atışını duydum 9. Haftaya kadar duymayan var merak etme içini rahat tut inşallah tez vakitte görürsün

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Normal canım bebeği görmek için çok erken birkaç haftaya görünür kalp atışını dinlersiniz inşallah hiç moralini bozma 🌼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar