Sorum var kese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilaranrgz tarafından oluşturulan kese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 52 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kese
Konbuyu başlatan dilaranrgz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dilaranrgz

dilaranrgz

Kayıtlı Üye
rank
selam kızlar şuanlık 7 haftayım ve geçen gittiğimde kese vardı ama bebek gözükmedi doktor bana iki hafta sonra gel dedi ve imom omega verdi , korkmam gerekir mi biraz tedirginim açaba göstermemesi normal mı 🙁

Aysun9477

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçen hafta aynısını yaşadım bebek 6 haftalıkken göremedi doktorum. Çok üzüldüm ve korktum bugün büyük şehir hastanesine gittim orada da 3 doktor 2 ayri ultrasonda yok bebek dediler son anda gördüler çok köşede ve çok minik dediler.Kalbini de dinledim şükür. Muhtemelen senin bebekte görünür bi kaç güne. Doktorların haftalık hesabı ile bizim hamilelik haftası farklı diye düşünüyorum. Canını sıkma bebegini diğer ultrasonda göreceğine inanıyorum

dilaranrgz

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçen hafta aynısını yaşadım bebek 6 haftalıkken göremedi doktorum. Çok üzüldüm ve korktum bugün büyük şehir hastanesine gittim orada da 3 doktor 2 ayri ultrasonda yok bebek dediler son anda gördüler çok köşede ve çok minik dediler.Kalbini de dinledim şükür. Muhtemelen senin bebekte görünür bi kaç güne. Doktorların haftalık hesabı ile bizim hamilelik haftası farklı diye düşünüyorum. Canını sıkma bebegini diğer ultrasonda göreceğine inanıyorum
saol canım inşallah böyle demen biraz da olsa içimi rahatlattı

Tüm sayfalar yüklendi.