Kesede bebek görünmuor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NzLı tarafından oluşturulan Kesede bebek görünmuor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,006 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kesede bebek görünmuor
Konbuyu başlatan NzLı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ayalcinim

NzLı

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar persembe qunu 7+4 qünlük hamileym doktor üstten muayene etti bos kese dedi sizce ne kadar beklemem lazm kımlerin basından boyle olay qectı..

D

Deryafurki

Guest
Canım mrb bendede öyleydi boş gebelik dedi doktor son çare alttan muayene etti ve göründü daha sonra iki hafta geçince karından göründü.

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaşadım, 8 haftalıktı ve boş gebelik olduğu kesindi. Bazi ozel hastaneler 7.haftada hemen kurtajla almayi teklif ediyor, ben güvendiğim bir doktora gittim. Kese gözyaşı şeklinde ve 1 haftaya adet goreceksin, kendi kendine düşecek dedi. Dediği gibi de hiçbir operasyon olmadan 9.haftada adet oldum. Hiçbir ağrı sanci olmuyor, sadece biraz yoğun kanama oluyor. Korkacak bir durum yok. Biraz hayal kırıklığı oluyor ama emin ol sonra gebe kalmaya engel bir durum değil, cok normal bir durummus. Cok arastirmistim o dönem, sakın endiselenme. Ama sana benim gibi beklemeni oneriyorum, vucudun gerekeni yapıyor. Adet bittikten sonra tekrar baktir, birsey kalmayacaktir.
Bir ay sonra da soğan kürü yapmıştım rahim iyice temizlensin diye. Antibiyotik bile kulanmadim, öyle düşün.

NzLı

Kayıtlı Üye
rank
Kalp sesini dinlettiler mi?
Boş kese denildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yaşadım, 8 haftalıktı ve boş gebelik olduğu kesindi. Bazi ozel hastaneler 7.haftada hemen kurtajla almayi teklif ediyor, ben güvendiğim bir doktora gittim. Kese gözyaşı şeklinde ve 1 haftaya adet goreceksin, kendi kendine düşecek dedi. Dediği gibi de hiçbir operasyon olmadan 9.haftada adet oldum. Hiçbir ağrı sanci olmuyor, sadece biraz yoğun kanama oluyor. Korkacak bir durum yok. Biraz hayal kırıklığı oluyor ama emin ol sonra gebe kalmaya engel bir durum değil, cok normal bir durummus. Cok arastirmistim o dönem, sakın endiselenme. Ama sana benim gibi beklemeni oneriyorum, vucudun gerekeni yapıyor. Adet bittikten sonra tekrar baktir, birsey kalmayacaktir.
Bir ay sonra da soğan kürü yapmıştım rahim iyice temizlensin diye. Antibiyotik bile kulanmadim, öyle düşün.
Doktorlar düşmesi için hiç ilaç vermedilermi

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Boş kese denildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorlar düşmesi için hiç ilaç vermedilermi
Hayir ilaç vermediler. Kese görüntüsü düşeceğini belli ediyordu, tam yuvarlak olmuyor, sekli gözyaşı gibi kendisi düşecek 1 haftaya adet olacaksin dedi doktorum. Medicalparka gitmistim daha önce, onlar ilac ve antibiyotik vermisti, kullanma dedi. Bende hic kullanmadim, dediği gibi doğal akışında ilerledi süreç.

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar persembe qunu 7+4 qünlük hamileym doktor üstten muayene etti bos kese dedi sizce ne kadar beklemem lazm kımlerin basından boyle olay qectı..
5 haftalikken hamile oldugumu ogrendim 9 haftalikken bebek gorundu 11-12 haftalikken kalbini dinledim . Dua et Allah onu ozene bezene koydu oraya insallah caniyla kaniyla orda meraketme 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar