Kesenin etrafinda kanlanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgbgcr tarafından oluşturulan Kesenin etrafinda kanlanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 597 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kesenin etrafinda kanlanma
Konbuyu başlatan Tgbgcr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Tgbgcr

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bugün 7 haftalik bebisimizin kalp atışını duyduk. Doktor gayet sağlıklı dedi sadece kesenin etrafında kanlanma varmış düşük riski için iğne oldum sizde de olan.var mi böyle bişey ? Bi sıkıntı olur mu

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bugün 7 haftalik bebisimizin kalp atışını duyduk. Doktor gayet sağlıklı dedi sadece kesenin etrafında kanlanma varmış düşük riski için iğne oldum sizde de olan.var mi böyle bişey ? Bi sıkıntı olur mu
Oncelikle gecmis olsun canim bundan 10 hafta once ayni durumu bende yasadim cok şükür atlattik 18+5 olduk darisi senin başına insallah. Ben okul kantinin de yogun tempoda calisiyordum rapor vereyim dedi dr ben eleman sıkıntısndan alamadim bile şükür birsey olmadi uzme kendini sakin rabbim biran once sıkıntınizi atlatmanizi nasip etsin insallah.

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Canım dikkat et çok ayakta kalma hatta cinsel iliski bile yasak edebilir doktor, kese etrafindaki kanlanma zamanla geçebiliyor, inşaallah seninde geçer kaç güne 1 iğne verdi fitil yazdi mi cok gecmis olsun 😘 çok dikkat et erken doğum oluyor en kötü ihtimal insaallah saglikla kucagina alirsin🤲 vakti zamaninda gelir bende erken doğum riskinden korkuyorum hala Allahım yardimcimiz olsun

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende oldu canım doktor kesede kan var dedi bebek hayata sıkı sıkı tutunmuş dedi ağır kaldırmak stres kendini yorma cinsel ilişki yasak dedi belimde ve kasiklarimda dehşet bı ağrı vardı dikkat et bol bol dinlen

A

Ayşen

Guest
Canım bende de 6 haftalıkken kesenin etrafında kanlanma vardı doktor ilaç yazdı ve yatmamı söyledi, ilaç kullansamda yatmadım 7 haftada kanamam oldu çok korkmuştum Allaha şükür bebeğe birşey olmadı şimdi yatiyorum kanamam falan kecti. Yani bol-bol dinlen inşallah hepimiz için herşey güzel olacak hayırlısıyla

Tgbgcr

Kayıtlı Üye
rank
Canım dikkat et çok ayakta kalma hatta cinsel iliski bile yasak edebilir doktor, kese etrafindaki kanlanma zamanla geçebiliyor, inşaallah seninde geçer kaç güne 1 iğne verdi fitil yazdi mi cok gecmis olsun 😘 çok dikkat et erken doğum oluyor en kötü ihtimal insaallah saglikla kucagina alirsin🤲 vakti zamaninda gelir bende erken doğum riskinden korkuyorum hala Allahım yardimcimiz olsun
Amin canım çok teşekkürler allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah .. iğne bende vuruldum ama 3 gündür ağrıyor popom ayıptır söylemesi .. sende de öyle olmuş muydu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar