Keseye göre cinsiyet tahmini :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MeltemH. tarafından oluşturulan Keseye göre cinsiyet tahmini :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,278 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Keseye göre cinsiyet tahmini :)
Konbuyu başlatan MeltemH.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylalee

MeltemH.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 10. Haftamıza bugün girdik. Maşallah sağlıklı her anne baba gibi cinsiyetini merak ediyoruz anlayanlar bilenler varsa tahminde bulunabilir ve yardımcı olabilir mi 🤰😇

Ekli dosyalar

• IMG_20211221_191443.jpg
    IMG_20211221_191443.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 464

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 10. Haftamıza bugün girdik. Maşallah sağlıklı her anne baba gibi cinsiyetini merak ediyoruz anlayanlar bilenler varsa tahminde bulunabilir ve yardımcı olabilir mi 🤰😇
Bence de kız gibi erkek olanın bacak arasında ampül gibi bişey oluyor benim oğlum da öyle olmuştu bu sanki kız gibi ama rabbim gönlünden geçeni nasıl etsin canım 🧿❤️

MeltemH.

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin canim🤗
Amin çok teşekkür ederim 😇❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz gibi duruyo canim 👼saglikla kucagina al insallah🤍
Sağlıkla gelsin inşallah ama tam şeklini gördükten sonra garip bir merak bastı çok merak ediyorum 🤗😇❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Icime erkek dogdu kuzum🤗
Aşırı merak duygusu var sizlerden yardım ve tahmin almak bu süreçte iyi gelecek gibi geldi çok teşekkür ederim 🙏❤️

MeltemH.

Kayıtlı Üye
rank
Keseye göre olsaydı kız demezdi doktor 😊 çoğu batıl şeyler hayırlı evlat nasip etsin cnm 🤲🏻
Amin inşallah sağlıkla noksansız kucağımıza alalım inşallah normalde hiç merak duygusu yoktu ama bugün öyle bütün olarak görünce o kadar başka ve güzel bi his ki onunla birlikte merakta oldu hemde aşırı

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
ben de kiza benzeytim canim. Rabbim saglikla kucagina almayi nasib etsin.. canim buraya foto nasil ekliyosunuz ben yapamiyorum olmuyo?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar