Kidemli Anne soruyor kalça kıçıklıgı için ne zaman doktora gidiyorduk

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kidemli Anne soruyor kalça kıçıklıgı için ne zaman doktora gidiyorduk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kidemli Anne soruyor kalça kıçıklıgı için ne zaman doktora gidiyorduk
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕

Mavi'nin annesi

Kayıtlı Üye
rank
🤣 BUna güldümm benim kizimda 1. Ayinda gittik oturmamisti 2. ayinda tekrar gittik yani her ay gidiyosunuz 3. ayda cift beze basladik oturmustu cok sukur

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kalça çikikligi icin ne zaman ortopediye gidiyorduk kizim 3 haftalik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayinvalidemle kavga ettim yazsaydim 50 kisi yorum yazardi😅🤭😁🤣 nerdesiniz cevap verin
Tatlım benim kızım 40 i geçtik Mart 5 te kalça grafiği var ocakta doğduk 😊 daha var yani sana

Kayinvalidemle kavga ettim yazsaydim 50 kisi yorum yazardi😅🤭😁🤣 nerdesiniz cevap verin

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank

15 gün sonra çağırdılar ikisinde de birinde temiz birinde kayma çıktı çift bez kullandım baya geçti şükür ama abim aksattı o zaman kızında çıktı ve ameliyat olup 1 sene alçıda kaldı aksatmayıp götürün mutlaka cnm

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Cnm doktor 40 cikinca gel demisti randovu aldim gidicektim yogun kar yagdi sonra iptal edip tekrar aldim bukezde kovit olduk atlattiktan sonra gittigimde bebegim 3aylik olmustu😃😃doktir bisey demedi cekti valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar