Kilo veriyorum bebeğe zararı olurmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Kilo veriyorum bebeğe zararı olurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,101 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kilo veriyorum bebeğe zararı olurmu
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 10+2 hafta hamileyim ama sürekli kusmaktan dolayı 3 kilo verdim sanırım bu gidişle dahada vericem bebeğe bi zararı olurmu

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bebeğe birşey olmaz ama beslenme dikkat et

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canm anlıyorum seni bnde öyleydim bebeğim biraz zayıf doğdu kustukça yemeye çalış yinede
Bulantılar geçince yiyebilirsem kilo almazmı etkiliyor mu yani ilk aylar ki bu durum bebeğin kilosundan ziyade sağlığından emin olmak istiyorum sağlığı bozulmasın da çünkü süt falan içemiyorum hiç 🙁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğe birşey olmaz ama beslenme dikkat et
Yiyemiyorum hiç bişy yesemde çıkıyor beslenemiyorum ne yesem sanki midemden kötü bi kokuyla geri çıkıyor napcam bilmiyorum geçmedi bi türlü bulantı kusma

Tuba01

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim 21.haftadayız hala kusuyorum ama kilolu başladım gebeliğe 10 kilo verdim hamdolsun bir sıkıntı yok bebişte zaten olacak olsa dr kontrolünde söyler drunuz içinizi ferah tutun stres yapmayın başka bir şeye gerek yok zaten o siz kussanızda besleniyor allahın izniyle

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim 21.haftadayız hala kusuyorum ama kilolu başladım gebeliğe 10 kilo verdim hamdolsun bir sıkıntı yok bebişte zaten olacak olsa dr kontrolünde söyler drunuz içinizi ferah tutun stres yapmayın başka bir şeye gerek yok zaten o siz kussanızda besleniyor allahın izniyle
Evet öyle diyorlar Dr da öyle dedi ilk haftalarda olabilir sıkıntı yok dedi ama ben su bile içemiyorum acaba diyorum şuan suya çok ihtiyacı varmı bebeğin az mı çokmu ister istemez endişe duyuyorum

Tuba01

Kayıtlı Üye
rank
Evet öyle diyorlar Dr da öyle dedi ilk haftalarda olabilir sıkıntı yok dedi ama ben su bile içemiyorum acaba diyorum şuan suya çok ihtiyacı varmı bebeğin az mı çokmu ister istemez endişe duyuyorum
Yok yok sıkıntı yapma biraz ilerleyince suya ihtiyacın oluyor sarı leblebi ye kokulu şeylerden uzak dur sabah mideni tutması için bir parça ekmek ye çok iyi geliyor nar çok iyi geliyor bulabilirsen canım rabbim yardımcın olsun 14 haftaya gelince geçer demişlerdi banada kız olduğunu öğrendik 19. Haftada hamdolsun bir gün iştahımız açık diğer gün kabus gibi kusmaktan canım çıkıyor iyi olduğum gün bol su protein ve meyve yemeye dikkat ediyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok sıkıntı yapma biraz ilerleyince suya ihtiyacın oluyor sarı leblebi ye kokulu şeylerden uzak dur sabah mideni tutması için bir parça ekmek ye çok iyi geliyor nar çok iyi geliyor bulabilirsen canım rabbim yardımcın olsun 14 haftaya gelince geçer demişlerdi banada kız olduğunu öğrendik 19. Haftada hamdolsun bir gün iştahımız açık diğer gün kabus gibi kusmaktan canım çıkıyor iyi olduğum gün bol su protein ve meyve yemeye dikkat ediyorum
Bende sabah hiç bişey olmuyor da artık çok şükür 4 5 oldumu saat başlıyor anlamıyorum. O saate kadar hiç bişey olmuyor leblebi hiç işe yaramıyor bende kabak çekirdeğinden baya fayda gördüm ama bide çay içemiyordum hamileliğim başladığından beri bugün içtim bulantımı kesti çay daha çok bulandırır normalde ama yaradı sanki

Tuba01

Kayıtlı Üye
rank
Bende sabah hiç bişey olmuyor da artık çok şükür 4 5 oldumu saat başlıyor anlamıyorum. O saate kadar hiç bişey olmuyor leblebi hiç işe yaramıyor bende kabak çekirdeğinden baya fayda gördüm ama bide çay içemiyordum hamileliğim başladığından beri bugün içtim bulantımı kesti çay daha çok bulandırır normalde ama yaradı sanki
benim dr um su içemiyorsan kahve ve çay içme vücudundaki suyu atarsın dedi o yüzden ben çay kahve içmiyorum meyve suyu içebiliyorsan meyve suyuda iyi oluyor taze sıkılmış özellikle armut fln ye oda iyi geliyor bebekteki anomalileride gideriyormuş çok kötü olacak olursan zaten ilaç yazıyor dr ama inşallah olmazsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar