Sorum var Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluelif tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 296 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Mutluelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalık hamileyim 65.30kg hamile kaldım şuan Sabah tartıldım zaman 66.10 kg tok tartıldım zaman 67 68 kg arası oluyorum benim kilo almam sorun degil ama bebek alıyor mu 18 haftalık iken 200 Gr do suan kac olduk bilmiyoruz bebek kilo alıyormu sizce sorun mu kilo almam bebeğe birde 2gündür midem bulanıyor yanıyor nefesim kesiliyor belim ağrıyor ara ara kasık ağrım oluyor normalmi buda şimdiden teşekkür ederim 🤗😍🤗😍🤗😉🤗

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum senin kilon bebek kilosuyla bağlantılı değildir. Bazı anneler hiç kilo almayıp bebekleri kilolu olurken bazı anneler çok kilo alıp zayıf bebek doğurabilir. Bu bünyeden bünyeye değişiklik gösterir. Ağrıların için dinlendiğin zaman geçiyorsa sıkıntı yapmana gerek yok lakin kasık ağrın için idrar tahlili vermeni öneririm enfeksiyon olabilir. Mide yanmasınada soğuk süt, salatalık, maden suyu iyi gelecektir geçmiş olsun

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum senin kilon bebek kilosuyla bağlantılı değildir. Bazı anneler hiç kilo almayıp bebekleri kilolu olurken bazı anneler çok kilo alıp zayıf bebek doğurabilir. Bu bünyeden bünyeye değişiklik gösterir. Ağrıların için dinlendiğin zaman geçiyorsa sıkıntı yapmana gerek yok lakin kasık ağrın için idrar tahlili vermeni öneririm enfeksiyon olabilir. Mide yanmasınada soğuk süt, salatalık, maden suyu iyi gelecektir geçmiş olsun
Sagol kuzum maden suyu ilk defa şuan içiyorum ama olmuyor tad konusunda zorlanıyorum içerken sade olduğu için

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sagol kuzum maden suyu ilk defa şuan içiyorum ama olmuyor tad konusunda zorlanıyorum içerken sade olduğu için
Şahsen bende içemiyordum ama mecbur kaldığım için içmek zorunda kalıyorum hem mideyi rahatlatıyor hemde magnezyum ihtiyacının bi kısmını karşılıyor ama doktoruna danışıp mide ilacı yazmasını da isteyebilirsin eğer yazmadıysa

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
21 haftalık hamileyim 65.30kg hamile kaldım şuan Sabah tartıldım zaman 66.10 kg tok tartıldım zaman 67 68 kg arası oluyorum benim kilo almam sorun degil ama bebek alıyor mu 18 haftalık iken 200 Gr do suan kac olduk bilmiyoruz bebek kilo alıyormu sizce sorun mu kilo almam bebeğe birde 2gündür midem bulanıyor yanıyor nefesim kesiliyor belim ağrıyor ara ara kasık ağrım oluyor normalmi buda şimdiden teşekkür ederim 🤗😍🤗😍🤗😉🤗
Senin kilonun bebeğin kilosu ile alakası yok kuzum misal ben 30 haftalık gebeyim ama sadece 1 kilo almışım ve bebeğin kilosu da haftası ile uyumlu

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
Senin kilonun bebeğin kilosu ile alakası yok kuzum misal ben 30 haftalık gebeyim ama sadece 1 kilo almışım ve bebeğin kilosu da haftası ile uyumlu
Peki canım bebegin kilosu da tartıldın zaman ord cıkmazmı mesala 65kgda hamile kaldın bebegin suan 2kg sen 1kg aldın tartıya cıktıgın zaman 66mı görünür yoksa 68 mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar