KİMSE KIZMASIN!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan KİMSE KIZMASIN!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,778 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı KİMSE KIZMASIN!!
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kuzum sana kızmıyorum kizmamda ismimi dahi agzima almak istemiyorum ozeldede aynı postlarda aynı şey yaptığı bana bir çok yalnisi oldu ben 2 senedir burdayım kimseyi asla kolay kolay kıran biri değilim herkez biliyor hemen hemen bir çok kişi burda rahatsız ondan bende dahi affettim baktım yine aynı bu sefer sildim bitirdim beni rahatsız etme dedikçe ediyor kimse onu burda çekmek zorunda değil babamızın kızı değil demet surekli herkez onunla ilgilensin herkez onunla konuşsun istiyor herkezin kendine göre derdi sıkıntısı çocuğu var postlarda konusmadigim halde bana hakaret içerikli sözler kullaniyor hicbirsey olmamış gibi dm yazıyor bana ertesi gün gene sozler söylüyor benlik sevdiğim değer verdiğim bir arkadasim hatta affetme dedi affettim onunla aram dahi bozuldu ve haklı çıktı demet konusnda gorundugu gibi canım cicim diyor ama öyle biri değil neyim ne olduğunu öğrendim inanki umrumda bile değil
SONUNA KADAR KATILIYORUM.BAZİ ŞEYLER GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu demet erkek olabilirmi
Yemin ederim dün bende bunu düşündüm yaaa

Kuzum vallaha bende bilmiyroum.elif ablayida bıktırdı beni sev diyordu bana cevap ver yazdığımda 🤔
Gerçek hayatta ilgi alaka görmeyen insan demekki ilgiyi burda aşılamak istemiş kendine yazık ama üzülüyorum onun adına Allah kimseyi bu duruma getirmesin erkek konusunda da bence değildir ya ama psikolojisi bozuk biri onda netim👌

Kuzum vallaha bende bilmiyroum.elif ablayida bıktırdı beni sev diyordu bana cevap ver yazdığımda 🤔
Gerçek hayatta ilgi alaka görmeyen insan demekki ilgiyi burda aşılamak istemiş kendine yazık ama üzülüyorum onun adına Allah kimseyi bu duruma getirmesin erkek konusunda da bence değildir ya ama psikolojisi bozuk biri onda netim👌

Son düzenleme:

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
SONUNA KADAR KATILIYORUM.BAZİ ŞEYLER GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL

Yemin ederim dün bende bunu düşündüm yaaa

Bende katılıyorum kuzum sana

Tüm sayfalar yüklendi.