Kışa hazırlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Kışa hazırlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,234 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kışa hazırlık
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsın kimler kışa hazırlık yapıyor kimler yapmıyor hazırlık dediğim derin dondurucunuza neler koyarsınız belki bilmediklerim vardır fikir almış olurum🤗😇

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsın kimler kışa hazırlık yapıyor kimler yapmıyor hazırlık dediğim derin dondurucunuza neler koyarsınız belki bilmediklerim vardır fikir almış olurum🤗😇
Canim ben Urfalı olarak domates salçası biber salçası İSOt ayruda kurutmalık biberler domates patlıcan bamya derin dondurucu ya gelirsek yeşil fasulye ezme menemen ama bu sene ben hamileyim annem urfada yapıp gelecek bana😉😉

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben Urfalı olarak domates salçası biber salçası İSOt ayruda kurutmalık biberler domates patlıcan bamya derin dondurucu ya gelirsek yeşil fasulye ezme menemen ama bu sene ben hamileyim annem urfada yapıp gelecek bana😉😉
Oo hamarat lı bi bayansın desene ellerine kollarına sağlık canım senin dediklerinin hepsini bende yapıyorum 👍

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Melemen fasulye bide Patlıcan Papya bibr közleyip Atacam doğumdan sonra hazır yemek olsun diye 😂 hemen çıkart yap beş dakika da hazır

Canım biz daha yeni başlayacaz önce domates konservesi bide bizim burda buğday kaynatıyoruz onu kurutup değirmene gönderiyoruz bulgur yaptırıyoruz sonra biber salçası çıkartcaz bide bizim buraya özgü tarhanamız var onu yapıcaz bu arada ben Osmaniyeliyim tabi turşularımız taze üzüm yapraklarımız üzüm pekmezlerimiz yapıldı derin dondurucu içinde bamya ve yeşil fasulye koyucam

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Canım biz daha yeni başlayacaz önce domates konservesi bide bizim burda buğday kaynatıyoruz onu kurutup değirmene gönderiyoruz bulgur yaptırıyoruz sonra biber salçası çıkartcaz bide bizim buraya özgü tarhanamız var onu yapıcaz bu arada ben Osmaniyeliyim tabi turşularımız taze üzüm yapraklarımız üzüm pekmezlerimiz yapıldı derin dondurucu içinde bamya ve yeşil fasulye koyucam
Oooo ellerine sağlık canım baya bi emek harcanıyor afiyetle yersiniz inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Melemen fasulye bide Patlıcan Papya bibr közleyip Atacam doğumdan sonra hazır yemek olsun diye 😂 hemen çıkart yap beş dakika da hazır
Ellerine sağlık canım afiyet le yersin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

MaşAllah herkes çok hamaratmış 😂bizde hiç bişey yok
🤗😊

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Tarhana hiç unuttum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar