Kız bebek anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kız bebek anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,082 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kız bebek anneleri
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar 😉😊 kızıma hamileyim ve görümcem dedi ki kızlar anneden güzelliği alırmış senden hiç almamış senin kızın çirkin olacak sizlere sesleniyorum anneler var mı öyle bişey 🤣🤣
Cillenmem oldu doqumdan snra qecti cirkinlesmistim kendi açımdan ama kızı bi doqurdum aynı babası 😃 buqun 4 haftalık oldu 🤭 ama 4 yaşında oqlum war saçı teni burnu kaslar aynı ben 🥰 hem cirkinlestim quzelde bi çocuk doqurdum quzelliqmi alms ama babaya benziyor kapkara saç ince kaş ws 🤭🤭

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar 😉😊 kızıma hamileyim ve görümcem dedi ki kızlar anneden güzelliği alırmış senden hiç almamış senin kızın çirkin olacak sizlere sesleniyorum anneler var mı öyle bişey 🤣🤣
Bende ilk hamileligim kızdı burnum fena büyümüştü 😂 yüzümde sivilce lekeler oluştu ama kızım su an babasına cok benziyor gören babasının kopyası diyor. Ben doğurayım sana benzesin var mı böyle adalet 🤣😂😂

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Yok artık ya bana da öyle dediler kız bebek kilo yapar yüz şişer karnın yuvarlak olur elinde yüzünde bişey çıkar gorumcelerim olsun uzaktan tanıdıklarım bile resim attığımda yorumlari bu şekildeydi güzellik gitmemiş bebek erkek öyle bişey yok bebek kız ama bana bişey olmadı diye çirkin mi olacak şimdi yavrus belki babasına benziyordur o yüzden bişey gitmemiştir 🙊😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala kuzum benim kız babasinin kopya bence sadece saçlar ve kaşları benden almis okadar🤣🤣 baBa tarafina daha cok benziyor bakalm sennki nasil olacak🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk hamileligim kızdı burnum fena büyümüştü 😂 yüzümde sivilce lekeler oluştu ama kızım su an babasına cok benziyor gören babasının kopyası diyor. Ben doğurayım sana benzesin var mı böyle adalet 🤣😂😂
Şansımız ikincilerde insallah kuzum 🤣🤣

Mama

Kayıtlı Üye
rank
İşin şakası o tabi ama ben kızıma hamileyken güzelleşmiştim kızımda doğduğunda erkek siması vardı, bayağı çirkindi hatta eşim ve ben bir şok geçirmiştik. 3. Aydan sonra güzelleşti, babasına çok benziyor kendime hiç benzetemiyorum ama benim çevremden bazı kişiler bana da çok benzediğini söylüyor. İkinci bebeğim inşaallah hayırlı sağlıklı evlat olur, tabi gonlumden gecen de guzel bir bebegimin olmasi... Dileyene nasip olsun

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Vala kuzum benim kız babasinin kopya bence sadece saçlar ve kaşları benden almis okadar🤣🤣 baBa tarafina daha cok benziyor bakalm sennki nasil olacak🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şansımız ikincilerde insallah kuzum 🤣🤣
Inşallah kuzum bakalım şans kimden yana olacak 😂😍

Tüm sayfalar yüklendi.