Sorum var kız çocuğu ismi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde süreyya çay tarafından oluşturulan kız çocuğu ismi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kız çocuğu ismi
Konbuyu başlatan süreyya çay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma1789

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
26 haftalık hamileyim ikinci kızım olacak.ilk kızmımın ismi şüheda.ikinci kızıma isim arıyorum ama böle yeni nesil isimleri degil.farklı isim önerileri yaparsanız sevinirim
Süheyla çok seviyorum bu ismi eşimin ailesinde olduğu için kızımın adını aybüke doğa koyduk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya da Şüheda istiklal marşında geçiyor ya yine marşta geçen bir isim olabilir mesela nazlı hilal 🥰🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizimin ismi Kumsal Laren🥰 ve begenerek kullanıyorum ama doğuma kadar isim konusunda cok kararsiz kaldik surekli isim deyisitrfim en sin net karar veririp isimli tulum yaptırdım bu sure icinde bulduğum ve koymagi düşündüğüm isimler bunlar
Menessa
Eva Liya
Lina
Öykü
Tuana
Turna

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kizimin ismi Kumsal Laren🥰 ve begenerek kullanıyorum ama doğuma kadar isim konusunda cok kararsiz kaldik surekli isim deyisitrfim en sin net karar veririp isimli tulum yaptırdım bu sure icinde bulduğum ve koymagi düşündüğüm isimler bunlar
Menessa
Eva Liya
Lina
Öykü
Tuana
Turna
Tuana, Ela ismine bayılıyomm 🥰🥰

İlk hamileliğim

Kayıtlı Üye
rank
26 haftalık hamileyim ikinci kızım olacak.ilk kızmımın ismi şüheda.ikinci kızıma isim arıyorum ama böle yeni nesil isimleri degil.farklı isim önerileri yaparsanız sevinirim
22 haftalık hamileyim kızıma Allah nasip ederse ismi Ceylin olacak. Asel ve Eslem isimleride çok hoşuma gidiyor belki bi fikir olur🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar