Sorum var Kız mı erkek mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Kız mı erkek mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 877 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız mı erkek mi
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Demet Arslan

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ben 6 aylık hamileyim ultrasonda doktor kız olacağını söyledi ama çevremdeki insanlar karnıma bakarak erkek olucak diyor sizce ultrason da yanlışlık olabilir mi doktor yanlış söylemiş olabilir mi kararsızım. 🤷‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar ben 6 aylık hamileyim ultrasonda doktor kız olacağını söyledi ama çevremdeki insanlar karnıma bakarak erkek olucak diyor sizce ultrason da yanlışlık olabilir mi doktor yanlış söylemiş olabilir mi kararsızım. 🤷‍♀️
Yani millet doğru söylüyor doktor mu yanlış söylüyor kuzum. Lütfen milletin lafına bakma ağzı olan konuşuyor bu devirde maşallah.he rgebelik farklıdır ve hepsinde aynı şekil kilo almazsın o sana erkek diyenleri doktorların odasına bekliyorum gzö kararı cinsiyet tahmini yapsınlar. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Milletin gözü ultrason olmuş içeriyi çok rahat görüyor boyunu kilosunu da söylesinler bari 😂😂 doktor kız dediyse öyledir canım. Değişmez daha. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏

Yani millet doğru söylüyor doktor mu yanlış söylüyor kuzum. Lütfen milletin lafına bakma ağzı olan konuşuyor bu devirde maşallah.he rgebelik farklıdır ve hepsinde aynı şekil kilo almazsın o sana erkek diyenleri doktorların odasına bekliyorum gzö kararı cinsiyet tahmini yapsınlar. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Banada karnıma bakarak erkek diyorlardı şimdi tipi babasına benzeyen bi prenses kızım var çok şükür 🤩🤩🤩🤩

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kızım olacak inşallah ama karnım yuvarlak diye çevremdekiler oğlun olacak diyorlar ben iki kere doktora gidince sordum kız dedi çevreyi dinleme yani canım

Eliz gündoğmuş

Kayıtlı Üye
rank
2 gebeligimde de vücuttan kaynaklı top gibi aşağıda duran Bi karnım vardı elaleme göre ikisi de yüzde bin beş yüz erkekti 😂ama babalarının kopyası 2 tane prensesim var 😂😂vucutla alakali hersey bence kimi oğlanı kız kanıyla taşıyo kimisi ben gibi erkek karniyla kiz

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum o vücut yapısına göre olur erkek kız karnı diyenlere inanmıyorum benim kızım da karnımı erkek karnlna benzedirlerdi kızım oldu şimdi karnlmı kız karnlna benezedirler İnşaAllah hayırlısıyıla oğlum olacaq yani inanma öyle diyenlere doktordan dahamı iyi bilecekler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar