Kız weya kız bebek anneleri 🧡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kız weya kız bebek anneleri 🧡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,527 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız weya kız bebek anneleri 🧡
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 4 haftalık bebeqim war küçük cişinden sonra altını her actiqimda qetinal bölqesinde kireclenme oluyor normal mi doktra qötrmelimiyim.🤔
dewamli böylemi olcak qecicimi 🌹

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 4 haftalık bebeqim war küçük cişinden sonra altını her actiqimda qetinal bölqesinde kireclenme oluyor normal mi doktra qötrmelimiyim.🤔
Kız bebek Di demi canim kız bebeklerde akıntı tarzı beyaz lekeler gelebilir kan da olabilir normal canım bunlar korkulacak birsey degil

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben sağlık ocağına gittiğimde 1aylik bı kız bebek gelmişti idrar yolları iltihabı olmuş iğne vurdurmaya gelmişti annesi çok geçmiş olsun canım

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben sağlık ocağına gittiğimde 1aylik bı kız bebek gelmişti idrar yolları iltihabı olmuş iğne vurdurmaya gelmişti annesi çok geçmiş olsun canım
Kız anneleri öyle demediler ama bilmiyorum ki pazartesi benim minnaqnda aşısı war sorarım yine. Oqlumda olurdu penisinin derisini ters cewirirdim temizlerdim ama böylesi sıklıkla olmadiqi için ewhamladim artik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar